سخن روز /
استفاده از استارتاپ ها رویکرد جدید سازمان تعاون روستایی
1398/04/19

عضو هیئت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: رویکرد جدید سازمان تعاون روستایی کشور، استفاده از استارتاپ ها در زمینه اقتصاد کشاورزی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان قم جلسه هماهنگی تشکیل استارت آپ استان قم در بخش کشاورزی به ویژه در حوزه بازرگانی محصولات کشاورزی با حضور عضو هیأت مدیره سازمان مرکزی و مدیران شرکت دانش بنیان با سلام و مدیران عامل اتحادیه های تعاونی استان امروز در محل سازمان تعاون روستایی استان قم برگزار گردید

مهندس عباس علی آبادی با بیان اینکه شبکه تعاون روستایی قم با توجه به ظرفیت های خوبی که دارد جزو استان‌های پایلوت و پیشرو برای اجرای طرح استفاده از استارتاپ ها در زمینه اقتصاد کشاورزی است. وی افزود: رویکرد جدید سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در استفاده بهینه و بجا از استارتاپ ها با توجه به تنوع محصولات کشاورزی در هر استان و با عنایت به پتانسیل‌های موجود در هر منطقه باید برای خرید و فروش محصولات کشاورزی وارد عمل شود و در زمینه اقتصاد کشاورزی نقش ایفا کند.

مهندس علی آبادی در پایان بیان کرد: هدف اصلی از ورود استارت آپ ها به حوزه کشاورزی، شفاف سازی قیمت ها، حذف واسطه ها و حمایت از تولیدکننده و مصرف کننده می باشد.


تعداد مشاهده خبر91 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal