سخن روز /
برگزاری مراسم پاسداشت روز زن در سازمان تعاون روستایی ایران
1397/12/07
با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل و اعضای هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران و تنی چند از مدیران و همچنین جمع زیادی از بانوان شاغل، جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت روز زن در روز سه‌شنبه 7 اسفندماه 1397 در سالن اجتماعات سازمان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، حسین شیرزاد، معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در این مراسم با اشاره به شخصیت والای حضرت فاطمه(س)، ایشان را جلوه‌ای از نور الهی دانست و گفت: پیگیر مسائل و امور رفاهی خانم‌های شاغل در سازمان هستیم و در این راستا تلاش بیشتری می‌کنیم. انشالله با حمایت بیشتر در هیات مدیره و مدیران ارشد بتوانیم برای همکاران دستمزد غنی‌تری در نظر بگیرم چرا که برای افزایش میزان دستمزد و حقوق همفکری‌هایی انجام‌شده است.

وی افزود: سازمان‌های توسعه‌یافته تفکر بیشتری برای شاغلان به‌ویژه خانم‌ها دارند و ما هم در این امر باید پیشرو باشیم و برای جامع زنان ایده های بیشتری ارائه دهیم و از بسته‌های حمایتی پربارتر استفاده کنیم. 

شیرزاد تصریح کرد: ورزش برای خانم‌ها باید در امور خدمات رفاهی در نظر گرفته شود و حتی در کاربری‌ها، فضای ساختمان و طراحی اتاق‌ها باید تغییراتی به وجود آوریم تا آسایش بیشتری برای خانم‌ها فراهم شود.

معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران با اشاره به اینکه در حوزه بهداشت و سلامت برای بهبود وضعیت خانم‌ها برنامه‌هایی در نظر گرفته‌شده است؛ گفت: این موضوع درگذشته مغفول مانده بوده که امیدواریم در آینده نزدیک عملیاتی شود.

وی به بحث پایش سلامت کارکنان خانم اشاره کرد و اظهار داشت: باید رسیدگی‌های بیشتری در این حوزه صورت گیرد و در این امر با کلینیک‌های دندان‌پزشکی و پزشکی تفاهم‌نامه‌های را امضا خواهیم کرد تا راحتی بیشتری برای خانم‌ها همکار به وجود آوریم.

شیرزاد تصریح کرد: برای استفاده بهتر از فصل تابستان و سلامت روانی کارکنان نیز امکانات رفاهی بیشتری در نظر گرفته خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه تمامی این دستاوردها و موفقیت‌ها نتیجه تلاش تمامی کارکنان بوده است، افزود: این رشد بیش از گذشته بوده و این امر جز با تلاش و همت کارکنان حاصل نمی‌شد. در این راستا بانوان نیز سهم ویژه‌ای داشته و با حضور فعال در تیم‌های کاری مربوطه نقش مهمی ایفا کرده‌اند.

گفتنی است؛ در پایان مراسم از بانوان شاغل در سازمان با دادن لوح تقدیر و کارت هدیه تقدیر و تشکر به عمل آمد.
تعداد مشاهده خبر116 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal