سخن روز /
پیام تبریک معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی به تلاشگران حوزه مالی به مناسبت روز حسابدار
1397/09/15
مدیرعامل و رییس هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در پیام تبریکی به تلاشگران حوزه مالی این سازمان به مناسبت " روز حسابدار" تاکید کرد که " توجه به حوزه مالی و اختصاص یک روز به نام حسابداران فرصتی ارزشمند و مغتنم است تا با ارج نهادن به خدمات آنان گامی کوچک در راستای قدرشناسی از خدمات حسابداران برداشته شود".

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ، متن پیام تبریک دکتر حسین شیرزاد معاون وزیر جهاد کشاورزی به این شرح است:

به نام خدای حسابگر، حسابرس و حسابدار زمین و آسمان و هر آنچه در اوست ، هم او که افتتاحیه و اختتامیه تمام حساب ها و کتاب ها است.

فرصت را مغتنم شمرده در روز پانزدهم آذر ماه، روز حسابدار، که مظهر همگرایی و خردورزی جمعی حسابداران است، بر تمامی همکاران رشته حسابداری و حسابرسی تبریک عرض نموده و سخنانی چند در اهمیت این حرفه بیان نمایم.

حرفه حسابداری از طریق ارائه اطلاعات درست به مدیران نقش بسزائی در سیاست گذاری های خرد و کلان و شفاف سازی فعالیت های اقتصادی هر سازمانی دارد.

کاربرد استانداردهای حسابداری و تلفیق مفاهیم حسابداری و مدیریت ضمن ایجاد اعتماد نسبت به عملکرد مالی مدیران، ابزار لازم برای سنجش عملکرد، کارائی و اثربخشی اقتصادی فعالیت ها به وجود می آورد.

به یقین هر آنچه به محاسبه مربوط می شود. چشم تیز و دقت بالا می طلبد و نبود آن قطعا در سرنوشت مالی سازمان اثرگذار است. از این رو توجه به حوزه مالی و اختصاص یک روز به آن فرصتی ارزشمند و مغتنم است تا با ارج نهادن به خدمات حسابداران گامی کوچک در راستای قدرشناسی از خدمات آنان برداشته شود.

اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن روز حسابدار به تمامی حسابداران و تلاشگران حوزه مالی، این روز را به همه همکاران در این حرفه تبریک عرض نموده و ضمن آرزوی توفیق روزافزون از درگاه ایزد منان، از زحمات یکایک آنان برای ایجاد نظام سلامت مالی تقدیر و تشکر می نمایم.

حسین شیرزاد
مدیرعامل و رییس هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران
تعداد مشاهده خبر88 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal