سخن روز /
خرید تضمینی گندم توسط شبکه تعاون روستایی جنوب کرمان از مرز 4 هزار تن گذشت
1403/02/04

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی جنوب کرمان؛ محمد بلندنظر در بازدید از مراکز خرید تحت پوشش شبکه تعاون روستایی جنوب کرمان در شهرستانهای کهنوج، رودبار جنوب و منوجان اظهار کرد: کار خرید گندم و کلزا در سطح منطقه جنوب کرمان هم زمان با آغاز فصل برداشت محصول آغاز شده و تاکنون 4272 تن گندم از کشاورزان جنوب استان خریداری شده است.

وی افزود: از این مقدار قریب 2248تن در مرکز خرید رودبار جنوب ،1811تن در مرکز خرید کهنوج و 213تن در مرکز خرید منوجان خریداری شده و قریب میزان 2375 تن از گندم خریداری شده به سیلوهای استان حمل شده است.

مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان ادامه داد: تاکنون میزان 132500 کیلوگرم کلزا در مرکز خرید کلزا با مباشرت اتحادیه تعاون روستایی کهنوج خریداری شده است.

وی تصریح کرد: سرکشی و نظارت به مراکز خرید گندم با تشکیل تیم‌های نظارتی مختلف انجام می شود تا در سالجاری شاهد کمترین مشکل در کمیسیون‌های خرید باشیم.

ایشان خاطر نشان کرد: تعاون روستایی امسال باهمکاری اداره کل غله علاوه بر مرکز خرید رودبار ، 2 مرکز جدید در کهنوج و منوجان دایر کرده است و بیشترین دغدغه مدیریت و شبکه تعاون روستایی این است که کشاورزان جنوب کرمان به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین هزینه محصول خود را تحویل مراکز خرید دهند.

تعداد مشاهده خبر182 بار
تصاویر مرتبط


  RatingTitle
  :0 :0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal