سخن روز /
رضایتمندی مردم از قیمت و کیفیت میوه نوروزی در فارس
1403/01/07

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس در گفتگو با روابط عمومی تعاون روستایی استان از موفقیت قابل توجه توزیع میوه در طرح تنظیم بازار استان فارس خبر داد.

دکتر حسن شیخ نیا گفت: تمام تلاش ستاد تنظیم بازار استان فارس با مدیریت استاندار و معاونت امور اقتصادی استانداری در توزیع میوه طرح تنظیم بازار در راستای رضایت مردم و جلوگیری از افزایش قیمت ها بود که نتایج طرح نشان داد مردم ضمن استقبال از میوه این طرح، شاهد کاهش قیمت ها در بازار بودند.

وی گفت: توزیع میوه طرح تنظیم بازار از 26اسفندماه آغاز شد و همچنان ادامه دارد که در این ایام حدود 900 تُن سیب و پرتقال توزیع شده که دارای کیفیتی مطلوب بود و اغلب مصرف کنندگان از کیفیت میوه ها رضایت داشتند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس اظهار داشت: میوه طرح تنظیم بازار توسط سازمان و اتحادیه تعاون روستایی استان فارس تامین شده و در اجرای این طرح هیچ‌گونه یارانه دولتی صرف نشده، همچنین ضایعات اجرای این طرح نزدیک به صفر بوده است.

وی خاطر نشان کرد: تکریم مردم در توزیع میوه طرح تنظیم بازار مورد توجه قرار دارد که در همین راستا شماره‌های تماس درج شده بر روی بنرها جهت ارتباط مستقیم با سازمان های متولی یک اقدام موثر برای دریافت نظرات مردم بود که رضایت مردم را نیز به‌دنبال داشت.

وی اضافه کرد: از شهروندان درخواست می‌شود در صورت مشاهده و عرضه هرگونه میوه بی کیفیت با شماره تلفن های 124 تماس حاصل نمایند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

تعداد مشاهده خبر319 بار
تصاویر مرتبط


  RatingTitle
  :0 :0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal