سخن روز /
بازدید عضو هیات مدیره سازمان مرکزی و نمایندگان سازمان حسابرسی کل کشور از فعالیت های شبکه تعاون روستایی خراسان رضوی
1402/09/23

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی خراسان رضوی جناب آقای توسلی، عضو هیات مدیره سازمان مرکزی و دکتر اسماعیل زاده نماینده سازمان حسابرسی کل کشور از فعالیت های شبکه تعاون روستایی خراسان رضوی بازدید کردند.

در این بازدید جناب آقای توسلی و دکتر اسماعیل زاده ضمن بازدید از انبارهای نگهداری زعفران و آزمایشگاه اتحادیه تعاونی های روستایی خراسان رضوی، در جریان فعالیت ها و اقدامات شبکه تعاون روستایی خصوصا اتحادیه استان قرار گرفتند.

 مهندس آوان مدیر تعاون روستایی استان خراسان رضوی ضمن تشریح فعالیت های شبکه تعاون روستایی استان، از اقدامات دوساله اخیر این شبکه سخن گفت و طرح ها و پروژه های در دست اقدام و نیازمند اعتبار را تشریح کرد و افزود: تمرکز همکاران ما در شبکه خراسان رضوی بر طرح های زیربنایی و اصلاح زیرساخت ها و پروژه ها دانش بنیان بوده که اثرات مثبتی در رشد تولید و خدمت رسانی به اعضا و روستائیان خواهد داشت و در این خصوص از حمایت های همه جانبه سازمان مرکزی تقدیر و تشکر نمود.

جناب آقای توسلی، عضو هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران ضمن تقدیر از اقدامات انجام گرفته در خراسان رضوی، گفت: وظیفه هدایت، حمایت و نظارت به معنای واقعی در دستورکار سازمان تعاون روستایی قرار گرفته و تشکل‌های تعاون روستایی به سمت پویایی و تاثیر گذاری در امر تولید و خرید های توافقی محصولات کشاورزی هدایت و حمایت می‌شوند و اظهار امیدواری کرد که در آینده نه چندان دور تشکل های تعاونی روستایی به جایگاه اصلی خود در امر خدمت رسانی به روستائیان خواهد رسید.

دکتر اسماعیل زاده در این بازدید ضمن خداقوت و تقدیر از اقدمات صورت گرفته، گفت: امروز به تفصیل در جریان گستردگی فعالیت های تعاون روستایی قرار گرفتم. حجم بالایی فعالیت های متنوع و مفید در این شبکه در حال مدیریت، برنامه ریزی و انجام است که می‌بایست به سمع و نظر مردم برسد تا در جریان این همه تلاش و فعالیت و اقدامات انجام گرفته و در دست اقدام، قرا گیرند که قطعا عامل تزریق روحیه امید در جامعه برای آینده ای روشن و موفق خواهد بود.

تعداد مشاهده خبر4251 بار
تصاویر مرتبط


  RatingTitle
  :3 :1
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal