سخن روز /
توسعه همکاری مشترک و تعاملات و تبادلات بین شبکه ای فی مابین مدیریت تعاون روستایی جنوب کرمان و استان سمنان
1402/08/20
به منظور بررسی بسترهای همکاری و تعاملات و تبادلات بین شبکه ای و بهره مندی از ظرفیتها ی دو استان نشستی فی مابین مدیریت های تعاون روستایی جنوب کرمان و استان سمنان برگزار شد

✅به گزارش پات و به نقل از روابط عمومی مدیریت تعاون روستایی جنوب کرمان، این نشست با حضور محمد علی خالقی مدیر تعاون روستایی استان سمنان و تعدادی از اعضا و ارکان شبکه تعاون روستایی استان سمنان ،محمد بلند نظر مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان و هیات همراه برگزار شد.

⬅️محمد بلند نظر مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان در این نشست ضمن تشریح ظرفیتها و توانمندی‌های کشاورزی و شبکه تعاون روستایی جنوب کرمان بیان داشت: می توان با استفاده از توانمندی ها و توسعه مبادلات بین شبکه ای در جهت افزایش کمی و کیفی تولید محصولات و ایجاد توسعه پایدار اقدامات مفیدی را انجام داد.

⬅️وی افزود: استفاده از تجربیات و ظرفیتهای اتحادیه ها و تعاونی های دو استان سبب بالا رفتن بهره وری جهت خدمات رسانی به روستائیان و کشاورزان می شود.

⬅️در ادامه محمد علی خالقی مدیر تعاون روستایی استان سمنان با اشاره به توانمندی ها و پتانسیل های استان سمنان افزود: با توجه به هدف تشکیل تعاونی ‌های روستایی در جهت تجمیع سرمایه‌ ها، تامین نهاده ‌های مشترک کشاورزی به صورت عمده و هماهنگی و هم افزایی در بازاریابی و فروش محصولات کشاورزی، با توسعه تعاملات بین مدیریت های تعاون روستایی استانها ، حمایت از تولیدکنندگان این بخش پررنگ تر می شود.

⬅️در این جلسه همکاری و تعامل بین شبکه تعاون روستایی جنوب کرمان و استان سمنان بررسی شد و راهکارها و پیشنهادات که به عنوان رویکردی اقتصادی نقش بسزایی در رشد و توسعه اقتصاد مبتنی بر تولیدات کشاورزی و دامداری به همراه داشته باشد ارائه شد.
تعداد مشاهده خبر367 بار
تصاویر مرتبط


  RatingTitle
  :4 :1
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal