سخن روز /
مشاور مدیر عامل و مدیرکل حوزه ریاست، روابط عمومی و بازرسی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران بیان کرد:
سازمان تعاون روستایی قویترین بازوی وزارت جهاد کشاورزی است
1402/02/16
با حضور مهندس خوشخو مشاور مدیرعامل و مدیرکل حوزه ریاست، روابط عمومی، بازرسی و ارزیابی عملکرد سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، مدیریت تعاون روستایی استان، مسئول نماینده ولی فقیه در تعاون روستایی استان، مسئول حراست، معاونین، روسای ستادی و شهرستان ها، همکاران، مدیران عامل اتحادیه های استان جلسه ای، درسالن جلسات شهید حاج قاسم سلیمانی تعاون روستایی برگزار شد.

به گزارش پات، مهندس محسن خوشخو مشاور مدیرعامل، مدیر کل حوزه ریاست، روابط عمومی، بازرسی و ارزیابی عملکرد سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور با اشاره به اینکه استان سیستان و بلوچستان مهد پرورش مدیران کشوری است گفت: این منطقه پهناور شاید از نظر اب و هوایی خوب نباشد اما سرمایه های زیادی در اینجا نهفته است که میشود فعالیت های خوبی در سطح استان انجام داد و باید در کنار فعالیت های کشاورزی و دامپروری بحث های فنی و فرهنگی را هم در این استان تقویت کرد.

وی ادامه داد: از قشر کشاورز و تولید کننده نباید غافل شد زمانی که آنها به ما مراجعه میکنند باید به مشکلات آنها رسیدگی و پاسخگوی مطالباتشان باشیم.

مهندس خوشخو افزود: سازمان تعاون روستایی بعنوان قوی ترین بازوی وزارت جهاد کشاورزی می باشد و برخی از سیاست های وزارت جهاد کشاورزی توسط این سازمان به انجام می رسد و همچنین شروع فعالیتهای تولیدی دربخش کشاورزی و همچنین تنظیم بازار بر عهده تعاون روستایی است.

این مقام مسئول گفت: اگر شبکه تعاون روستایی از فعالیت های روزمرگی فاصله بگیرد و به وظیفه اصلی که کارهای کلان اقتصادی می باشد بپردازد قطعا بحث کمبود بودجه و بحث رفاهیات کارکنان برطرف خواهد شد.

وی در ادامه افزود: سالیانه چندین میلیارد تومان هزینه و خسارت میوه شب عید بر دولت تحمیل می شد اما توانستیم امسال میوه را با کیفیت بالا و بدونه خسارت به دولت در اختیار مردم قرار دهیم و همچنین در تلاشیم فعالیت های اقتصادی راه اندازی کنیم که هم درامد افزایش یابد و هم به تعاون روستایی استانها کمک شود.

در ادامه این جلسه دادرحمن بامری مدیر تعاون روستایی استان ضمن عرض خیر مقدم خدمت مدعوین حاضر در جلسه گفت: تعاون روستایی استان سیستان و بلوچستان از لحاظ نیروی انسانی در وضعیت پایینی قراردارد با توجه به اینکه در سازمان دویست و دو پست سازمانی وجود دارد در این استان متاسفانه پنجاه و یک پست جانمایی شده است.

وی همچنین مشکلات وضعیت سرانه و ماموریت در استان را مطرح کرد.

همچنین در جلسه مدیران عامل اتحادیه ها و روسای شهرستان در رابطه با مشکلات به گفت و گو پرداختند.

تعداد مشاهده خبر558 بار
تصاویر مرتبط


  RatingTitle
  :2 :1
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal