سخن روز /
معاون توسعه تعاونی‌ها، تشکلها و نظامهای بهره‌برداری سازمان تعاون روستایی کشور:
اولین اتاق اصناف کشاورزی کشور در قصرشیرین نیازمند حمایت است
1401/10/22
معاون توسعه تعاونی‌ها، تشکلها و نظامهای بهره‌برداری سازمان مرکزی تعاون روستایی گفت: اولین اتاق اصناف کشاورزی کشور در شهرستان قصرشیرین نیازمند حمایت و ایجاد شرایط برای صدور پروانه صنفی توسط این اتاق برای کشاورزان است.

✅به گزارش پات، معاون توسعه تعاونی ها و نظام بهره برداری سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور به همراه مدیر کل دفتر صنوف و تشکل های سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه از اولین اتاق اصناف کشاورزی کشور در قصرشیرین بازدید کردند.

⬅️دکتر «مراد محمدی» معاون توسعه تعاونی‌ها، تشکلها و نظامهای بهره‌برداری سازمان مرکزی تعاون روستایی در سفر به شهرستان قصرشیرین با حضور در اتاق اصناف قصرشیرین، همچنین با بازدید از تعاونی های تولید روستایی سامانه گرمسیری از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات تعاونی ها قرار گرفت و بر رفع این مشکلات تاکید کرد.

⬅️وی اظهار کرد: مشکلات اتاق اصناف کشاورزی شهرستان قصرشیرین را در اتاق اصناف کشاورزی کشور مطرح و پیگیری خواهیم کرد.

⬅️معاون توسعه تعاونی ها، تشکلها و نظام بهره برداری سازمان مرکزی تعاون روستایی در ادامه سفر خود از شرکت های تعاونی تولید حوزه سامانه گرمسیری و رودخانه های مرزی شامل زاگرس، فاتحان، ابتکار و انصار دیدن کرد.

⬅️وی همچنین با حضور در منطقه آزاد قصرشیرین در محل عملیات عمرانی بارانداز و سکوی صادراتی قصرشیرین در خصوص اخذ تسهیلات در صندوق تعاون روستایی ایرانیان دستور پیگیری لازم را صادر کرد.

⬅️«ایرج صفایی» مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه نیز در حاشیه این جلسه با اشاره به تشکیل نخستین اتحادیه های صنفی کشاورزی در قصرشیرین گفت: در سال 1400 اتحادیه صنفی دامداران و شیلات، باغبانی و زراعت در قصرشیرین تشکیل و منجر به افتتاح اولین اتاق
اصناف کشور در استان کرمانشاه شد.

⬅️«جبار خدامرادی» مدیر جهاد کشاورزی قصرشیرین نیز گفت: با توجه به اهمیت اتاق اصناف کشاورزی، نیاز است که سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، اعتبار لازم را به این اتاق اختصاص دهد.

شهرستان قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از 27 هزار نفر جمعیت و 31 هزار هکتار اراضی کشاورزی و باغی، 186 کیلومتر مرز با عراق دارد و دارای 2 مرز رسمی خسروی و پرویزخان است.

تعداد مشاهده خبر224 بار
تصاویر مرتبط


  RatingTitle
  :4 :1
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal