سخن روز /
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران منصوب شد
1400/08/25
طی حکمی از سوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان منصوب شد.
به‌گزارش پات، طی حکمی از سوی اسماعیل قادری‌فر رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، امیرحسین محمدزاده به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع این سازمان منصوب شد.
در حکم انتصاب وی آمده است:
نظر به مراتب تعهدات و شایستگی های علمی و عملی جنابعالی به موجب این حکم به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان مرکزی تعاون روستای ایران منصوب می شوید.
با عنایت به اهمیت ماموریت های سازمان متبوع ضروری است نسبت به برنامه ریزی و نظارت بر چگونگی تنظیم موافقتنامه ها و عملیاتی نمودن بودجه، مدیریت بهره برداری از شبکه و سیستم های اشتراک اطلاعات سازمان با هدف تحقق دولت الکترونیک، نظارت بر اجرای قوانین و مقررات اداری، مالی و استخدامی، سازماندهی و بهبود فرآیندها، جذب، نگهداری و بهسازی نیروی انسانی، تهیه و تنظیم دستورالعمل های مرتبط با بهبود وضعیت رفاهی کارکنان، بهره گیری از نیروهای متعهد و متخصص و هماهنگی لازم با سایر مراجع ذیربط در راستای انجام وظایف محوله اقدامات بایسته را معمول دارید.
از درگاه خداوند سبحان دوام توفیقات جنابعالی را در پیروی از منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدضله العالی) هم راستا با سیاست ها و راهبردهای دولت سیزدهم با هدف تحقق حداکثری تدابیر و برنامه های وزیر محترم جهاد کشاورزی مسئلت می نمایم.
تعداد مشاهده خبر2957 بار
تصاویر مرتبط


  RatingTitle
  :0 :0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal