سخن روز /
نشست مدیرعامل اتحادیه مرکزی تعاون روستایی و کشاورزی ایران بامدیرتعاون روستایی استان بوشهر
1400/07/21

 به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان بوشهر ، درسفر یک روزه مدیرعامل اتحادیه مرکزی تعاون روستایی ایران به استان بوشهر نشستی باحضور مدیرتعاون روستایی استان ومدیرعامل اتحادیه تعاون روستایی استان دردفتر مدیریت استان صورت گرفت .

با پیگیری ها ورایزنی مدیریت تعاون روستایی استان درخصوص مشارکت فعال اتحادیه مرکزی تعاون روستایی وکشاورزی ایران درایجادصنایع تبدیلی رب گوجه این نشست باحضور آقای علی اکبرخانی مدیرعامل اتحادیه مرکزی ، معاون بازرگانی ومالی اتحادیه ومدیرعامل اتحادیه تعاون روستایی استان در دفتر مدیراستان برگزارگردید.

مهندس معروف مدیرتعاون روستایی استان ضمن بیان ظرفیت ها و توانمندیهای بالقوه استان بویژه در زمینه گوجه فرنگی و خرما باعنایت به سطح زیرکشت و تولید بالای این دو محصول در استان ، ورود شبکه به ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی رب گوجه فرنگی از برنامه های اصلی این مدیریت است که ازیک سال قبل مقدمات کار ، بررسی زیرساخت و رایزنی ها وهماهنگی ها باسازمان مرکزی انجام گردیده و امیدواریم با مشارکت خوب اتحادیه مرکزی درآینده نزدیک شاهد راه اندازی این واحد باشیم .

مدیرتعاون روستایی تصریح کرد ، در نظرداریم از امکانات و زیرساخت های موجود استان ( مجتمع انباری سازمان در بادامزار شهرستان دشتی ) جهت این امر بهره برداری نماییم که قطعا" مشارکت سازنده اتحادیه مرکزی می تواند بسیارموثر باشد.

در ادامه نشست دکتر علی اکبرخانی نیزضمن تشکراز نگاه خوب مدیریت استان با توجه به زیرساخت هایی که در سازمان و شبکه وجود دارد و نیز با توجه به سطح زیرکشت و تولید بالای دو محصول گوجه فرنگی و خرما از طرف اتحادیه مرکزی جهت مشارکت در سرمایه گذاری در زمینه ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی رب گوجه فرنگی اعلام آمادگی نموده و مقررشد در زمینه های یاد شده اتحادیه مرکزی تعاون روستایی و کشاورزی ایران و اتحادیه استان موارد مورد نیاز جهت همکاری مشترک را بررسی و مورد تفاهم قرارداده و در قالب قراردادی ، مراحل اجرائی آن را آغاز نمایند.

در ادامه سفر مدیرعامل اتحادیه مرکزی ، در معیت مدیراستان و مدیرعامل اتحادیه تعاون روستایی استان از ظرفیت های مجتمع انباری بادامزار ، مجتمع انباری بنداروز (شهرستان دشتستان ) و مرکز خرید خرمای توافقی اتحادیه های استان بازدید کردند .

تعداد مشاهده خبر41 بار
تصاویر مرتبط


  RatingTitle
  :0 :0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal