تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۳
جالب است ۰
امدیر تعاون روستایی استان قزوین گفت: ز ابتدای امسال تاکنون 33 هزار و 798 تن انواع کودهای شیمیایی، آلی، زیستی و ریزمغذی تامین و توزیع شده است.
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان قزوین، شهرام رحمانی مدیر تعاون روستایی استان قزوین با بیان اینکه یکی از فعالیت‌های مهم تعاون روستایی در زمینه حمایت از کشاورزان تامین و توزیع نهاده‌های کشاورزی و کود می‌باشد، اعلام کرد: از ابتدای امسال تاکنون 33 هزار و 798 تن انواع کودهای شیمیایی، آلی، زیستی و ریزمغذی تامین و توزیع شده است.
این مسئول با اشاره به اینکه کودهای شیمیایی تامین شده توسط اتحادیه ها و تشکل های تحت پوشش شبکه در نقاط مختلف استان توزیع می شود، افزود: ارائه این خدمات می‌تواند به اقتصاد روستائیان و کشاورزان کمک شایانی کرده و آنان را از رفت و آمد‌های پرهزینه و زمان‌بر و همچنین پرداخت نقدی هزینه کالا، دورنگه دارد.
رحمانی بر تسهیل در فرآیند توزیع کود شیمیایی یارانه دار تاکید کرد و گفت: با الکترونیکی شدن توزیع کود شیمیایی، دست واسطه‌ها کوتاه شده و هزینه‌های کشاورز کاهش یافته است.
وی خاطرنشان کرد: ثبت ورودی و خروجی اطلاعات کود خریداری شده و موجودی کود در سامانه نپ و ارسال آن به سامانه پایش توسط عاملین توزیع صورت می گیرد.
https://corc.ir/vdcjfxexzuqeo.sfu.html
corc.ir/vdcjfxexzuqeo.sfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما