تاریخ انتشار : ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۴
جالب است ۱
دکتر محمدی از بازارچه محصولات کشاورزی در دست احداث صوفیان بازدید کردند

بازدید دکتر محمدی از بازارچه محصولات کشاورزی در دست احداث صوفیان

دکترمحمدی، معاون توسعه تعاونیها و تشکلها و نظامهای بهره برداری و مهندس عدل طلب مدیرکل دفتر ساماندهی صنوف و تشکلهای مردم نهاد سازمان مرکزی و نژادرضا مدیر تعاونی روستائی استان از بازارچه در دست آماده سازی عرضه محصولات کشاورزی و صنایع دستی شهر صوفیان شهرستان شبستر بازدید کردند.
دکتر محمدی معاون توسعه تعاونیها و تشکلها و نظامهای بهره برداری و مهندس عدل طلب مدیرکل دفتر ساماندهی صنوف و تشکلهای مردم نهاد سازمان مرکزی و نژادرضا مدیر تعاونی روستائی استان از بازارچه در دست آماده سازی عرضه محصولات کشاورزی و صنایع دستی شهر صوفیان شهرستان شبستر بازدید کردند.    
                            
در این بازدید مهندس بیرامی رئیس اداره شهرستان شبستر و دین پرست رئیس هیات مدیره شرکت تعاونی روستائی شبستر از برنامه ها و اقدامات عمرانی در دست اجرا در بازارچه گزارشی ارائه دادند.
نژادرضا مدیر سازمان تعاون روستائی استان از تغییر نگرش هیات مدیره و مدیرعامل شرکت در راستای انجام وظایف اساسنامه ای و استفاده از راهنمائیهای همکاران اداره شهرستان در جهت بهبود خدمات تقدیر بعمل آورد.     
در این بازدید معاون توسعه تعاونیها و تشکلهای سازمان مرکزی با یادآوری وظایف تشکلها در تامین نهاده های تولید و بازاررسانی و بازرگانی محصولات کشاورزی، بر عرضه مستقیم محصولات کشاورزی برای حذف هزینه های غیر ضرور و رضایت مندی مصرف کنندگان تاکید کردند. آقای دکتر محمدی بر توانمندی تشکلها و عرضه هوشمند محصولات سفارش کردند

 

 
https://corc.ir/vdcjfoetzuqei.sfu.html
corc.ir/vdcjfoetzuqei.sfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما