تاریخ انتشار : ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۰
جالب است ۲
به گزارش روابط عمومی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران:

رونمایی از نسخه جدید پورتال سازمان مرکزی تعاون روستایی

در راستای عمل به اهداف سازمان مرکزی تعاون روستایی مبنی بر ارتقای سطح اطلاع‌رسانی، تسهیل دسترسی مخاطبان و همچنین دسته‌بندی استانی اخبار، درگاه اینترنتی این سازمان پس از بازطراحی و قرارگیری در قالب جدید، شروع به کار کرد.
رونمایی از نسخه جدید پورتال سازمان مرکزی تعاون روستایی
یکی از ظرفیت‌های بالقوه که برای اطلاع‌رسانی و برقراری ارتباط مستقیم با مردم در اختیار سازمان‌ها قرار داده‌شده‌است، پرتال‌ خبری سازمانی می‌باشد. رسالت پرتال خبری در وهله اول، اطلاع‌رسانی دقیق و به موقع و در وهله دوم، ایجاد بستری ارتباطی میان کاربران و کارگزاران سازمان می‌باشد. برای تحقق این اهداف لازم است تا اخبار این پرتال‌ها در دسته‌بندی بهینه ارائه شوند و همچنین طراحی قالب به نحوی صورت بگیرد که دسترسی کاربران به محتوای موردنظر خود در ساده‌ترین حالت ممکن انجام شود.

سازمان مرکزی  تعاون روستایی ایران در راستای ارتقای سطح اطلاع‌رسانی و همچنین به منظور تسهیل دسترسی کاربران به اخبار این مجموعه، درگاه اینترنتی خود را بازطراحی کرده‌است.

در قالب جدید که روی نشانی www.corc.ir در دسترس می‌باشد، اخبار سازمان بر اساس استان تفکیک شده‌اند. همچنین امکاناتی مثل «جستجو از طریق نقشه» به منظور دسترسی راحت‌تر کاربران به اخبار استانی صورت گرفته‌است. ظاهر کاربری به‌روزتر و قرارگرفتن بخش مربوط به اخبار اتحادیه‌ها از دیگر ویژگی‌های قالب جدید می‌باشد. همچنین در پرتال خبری جدید، در راستای شفافیت و پرهیز از فرآیندهای پیچیده اداری، امکان ارتباط مستقیم با مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران فراهم شده است.
https://corc.ir/vdcgrn9q4ak9u.pra.html
corc.ir/vdcgrn9q4ak9u.pra.html
تگ ها
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما