تاریخ انتشار : ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۶
جالب است ۰
دفتر توسعه، آموزش و ترویج تعاونی‌ها و تشکل‌ها، کارگاه آموزشی آنلاین «قوانین و مقررات تعاونی‌ها» را برگزار کرد.
کارگاه آموزشی تخصصی آنلاین ویژه کارشناسان حقوقی سازمان تعاون روستایی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، به نقل از دفتر توسعه، آموزش و ترویج تعاونی‌ها و تشکل‌ها در راستای اجرای برنامه‌های آموزشی سال ۱۴۰۰ کارکنان سازمان کارگاه آموزشی «قوانین و مقررات تعاونی‌ها» در دو جلسه با حضور سید عابدین موسوی سرپرست مدیریت حقوقی، کارشناسان حقوقی ستادی و استانی به صورت وب کنفرانس برگزار شد.

در این کارگاه موسوی ضمن خوش‌آمد‌گویی به شرکت‌کنندگان گفت: ارائه خدمات به مردم از طریق سامانه‌های آنلاین و پلتفرم‌های هوشمند، توسعه کشاورزی قراردادی، استقرار اتاق‌های اصناف، حمایت و توسعه تعاونی‌ها، رویکردهای سازمان در دوره جدید می‌باشد؛ لذا لازم است تا با همکاری مؤثر و هدفمند این شبکه و تعامل همه جانبه آن با بخش دولتی، بخش تعاون روستایی را به جایگاه شایسته آن در چرخه کلان اقتصادی کشور برسانیم.
سرپرست مدیریت حقوقی، در ادامه در خصوص مباحث به‌روزرسانی تضامین ابواب جمعی کارکنان شبکه، مستندسازی املاک، قراردادها، پیگیری پرونده‌های حقوقی، رفع تصرف اشخاص از املاک سازمان، نظارت و کنترل فعالیت‌های شبکه مطالبی بیان کرد.

در این کارگاه استاد مدعو حمید رحمانی از مدرسین دانشگاه درمورد قوانین و مقررات حاکم بر تعاونی‌ها توضیحات مبسوطی را بیان داشت.
https://corc.ir/vdcfixdyaw6dy.giw.html
corc.ir/vdcfixdyaw6dy.giw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما