تاریخ انتشار : ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۷
جالب است ۰
آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در جلسه هیئت دولت اظهار داشت اقدامات تنظیم باید سراسری شوند و با قیمت رسمی در دسترس مردم قرار گیرند.
رئیس‌جمهور: کرامت و عزت مردم خط قرمز ماست
آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی روز چهارشنبه در جلسه هیئت دولت، ضمن تقدیر از ایجاد شبکه توزیع هوشمند کالاهای اساسی توسط سازمان تعاون روستایی خطاب به مسئولان این حوزه گفت: «این اقدامات باید سراسری شوند و با قیمت رسمی در دسترس مردم قرار گیرند. این بسترها علاوه بر مراقبت نیاز به توسعه نیز دارند.»

ایشان با اشاره به اینکه نظارت بر بازار از مسائل مهم کشور است بیان کرد: «باید بر حلقه تامین، تولید و مصرف نظارت شود و همه دوستان به صورت روزانه وضعیت بازار را کنترل کنند.»

آیت‌الله رئیسی ضمن تاکید بر این مساله که نباید رهاشدگی در بازار وجود داشته باشد و افراد سرخود کالایی را بفروشند اظهار کرد: «اگر ستاد تنظیم بازار تصمیم به عرضه کالایی گرفت همه باید آن را اجرا کنند. در این زمینه، از سازمان تعاون روستایی تشکر می‌کنم.»

رئیس‌جمهور با ذکر این مساله که کرامت و عزت مردم خط قرمز ریاست جمهوری است، خطاب به مسئولان تاکید کرد: « دغدغه ما همان کرامت مردم است. شما نباید در تصمیم‌گیری‌ها محدودیت روش داشته باشید چرا که روش‌ها قابل تغییراند و آن‌چه که تغییر نمی‌یابد همین ارزش‌هاست.»
https://corc.ir/vdcakin6149nw.5k4.html
corc.ir/vdcakin6149nw.5k4.html
تگ ها
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما