سخن روز /
توزیع بیش از 25000 هزار تن کالای اساسی و تنظیم بازار توسط شبکه تعاون روستایی خراسان جنوبی
1400/01/18

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی خراسان جنوبی، به گفته مهندس ضیائیان احمدی مدیر تعاون روستایی خراسان جنوبی در راستای رفاه حال روستائیان عزیز توزیع کالاهای تنظیم بازار شامل برنچ، روغن، قند و شکر و با تنظیم بازار و کاهش معضل کمبود کالاهای اساسی و رفع دغدغه روستائیان عزیز توسط تشکل های تعاون روستایی استان در حال انجام می باشد .
ضیائیان احمدی گفت: با توجه به شبکه گسترده ای که در اختیار تعاون روستایی می باشد و در سالهای گذشته همانند دوره دفاع مقدس نیز منشأ خدمات ارزنده و گسترده ای در این حوزه به روستائیان بود.
مدیر تعاون روستایی استان افزود: پیرو هماهنگی و تعامل بسیار خوب صورت پذیرفته شده با کارگروه تنظیم بازار استان و خصوصأ سازمان صمت استان که جای تقدیر و تشکر از مدیرکل سازمان صمت دارم .
مدیر تعاون روستایی خراسان جنوبی ادامه داد : توزیع این قلم کالاهای در روستاها به این شبکه واگذار گردید که در سال گذشته بیش از425 تن گوشت منجمد، 152 تن قند و 242 تن شکرو همچنین237 تن روغن و 373 تن برنج و 6 تن مرغ منجمد توسط شبکه تعاون روستایی خراسان جنوبی توزیع شده است.
در پایان ضیائیان احمدی افزود: با توجه به اشراف این مدیریت در روستاها توزیع آرد روستایی نیز در سال گذشته توسط این تشکل ها صورت پذیرفته که میزان آرد توزیع در کل استان 23،437 تن که توسط حدود 60 شرکت در سطح 1871 روستا صورت پذیرفته است .
تعداد مشاهده خبر154 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal