سخن روز /
برگزاری نشست تبیین سیاست ها و راهبردهای شبکه تعاون روستایی استان سمنان در سال 1400
1400/01/16


به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان سمنان ، نشست تبیین سیاست ها و راهبردهای شبکه تعاون روستایی استان سمنان در سال 1400 با حضور مدیر تعاون روستایی استان و روسای ادارات ستادی خدمات فنی و بازرگانی استان و شهرستان های شاهرود، دامغان، میامی و مدیران عامل اتحادیه استان و شهرستان های شاهرود، میامی و دامغان در دفتر مدیریت استان برگزار شد.

در این جلسه مهندس عباسپور مدیر تعاون روستایی استان ضمن بیان راهبردها و سیاست های مدیریت تعاون روستایی استان در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها بر لزوم احداث و ایجاد مراکز عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در میادین میوه و تره بار و همچنین ایجاد روستا بازار و بازار های روز تاکید و موضوع مورد بحث و تبادل نظر حاضرین در جلسه قرار گرفت.

همچنین در این نشست بر ارتباط موثر روسای ادارات شهرستان ها و فرمانداری ها و شوراها و استفاده از ظرفیت های مالی بانک ها جهت پیشبرد اهداف سازمانی و اجرای خرید های توافقی جهت تنظیم بازار و عرضه به موقع محصولات و فرآوری محصولات خریداری شده تاکید کردند.

در ادامه جلسه درخصوص تامین و توزیع حداکثری و به موقع نهاده های کشاورزی شامل کود، سم و بذر در حوزه فنی و پشتیبانی و نظارت بیشتر ستاد و شهرستان ها بر نحوه تامین و توزیع این نهاده ها و استفاده از ظرفیت شبکه تحت پوشش در سطح استان نیز تاکید شد.

تعداد مشاهده خبر94 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal