سخن روز /
اقدام موثر تعاون روستایی در توزیع میوه مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاون روستایی شهرستان شیراز گفت: توزیع میوه در ایام نوروز اقدام موثر شبکه تعاون روستایی در راستای قیمت واقعی محصولات در زنجیره تولید به مصرف است.
1400/01/16


به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان فارس ، مریم دهقان طرح توزیع میوه تنطیم بازار در نوروز را یکی از رسالت‌های سازمان تعاون روستایی در رساندن محصولات کشاورزی به دست مصرف کننده واقعی و حذف واسطه ها دانست.

وی خاطر نشان کرد: تعاونی های زیر مجموعه تعاون روستایی فارس با نظارت سازمان و بازرسان ستاد تنظیم بازار بدون هیچ محدودیتی اقدام به توزیع میوه کردند و همین موضوع باعث کنترل قیمت در بازار شد و یک حرکت مردمی در راستای منویات مقام معظم رهبری در پشتیبانی از تولید با هدایت، حمایت و نظارت سازمان مرکزی در نوروز 1400رقم خورد.

دهقان افزود: ظرفیت شبکه بزرگ تعاونی های روستایی جهت تعادل بخشی قیمت های بازار از طریق عرضه مستقیم محصولات تولیدی کشاورزی قابل توجه است و این شبکه نقش خود را در این حرکت‌های مردمی به خوبی ایفاد میکند.

دهقان ادامه داد: در پایان از زحمات مهندس طهماسبی مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی و دکتر رحیمی مدیر تعاون روستایی استان فارس که با روحیه جهادی و به صورت شبانه روزی از ظرفیت های موجود در شبکه جهت تنظیم بازار در شب عید در راستای رفاه حال مردم تلاش می‌کنند سپاسگزارم و سال خوبی را برای مردم سرزمینم از خداوند متعال خواستارم.

تعداد مشاهده خبر100 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal