سخن روز /
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران تخمگذار:
اتحادیه‌های ملی با تسهیل‌گری و بهبود تولید، شعار سال را محقق می‌کنند
1400/01/15
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران تخمگذار کشور گفت: اتحادیه‌های ملی با تسهیل‌گری و بهبود تولید، قادر به تحقق شعار سال خواهند بود.

✅صدرا علی‌اکبرخانی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا با اشاره به نامگذاری سال 1400 به سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» افزود: فلسفه وجود اتحادیه‌های ملی، دفاع از حقوق صنفی اعضا است که در  همین راستا باید در سطح کلان از حقوق صنفی اعضای خود پشتیبانی و موانع را رفع کنند.

⬅️وی اظهار داشت: اتحادیه‌های ملی برای بهبود تولید باید مطالبات و خواسته‌های تولیدکنندگان را به دولت منعکس کنند، در نتیجه ما از دولت خواستار همکاری لازم برای اجرای فرمایشات و منویات رهبر معظم انقلاب هستیم.

⬅️مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران تخمگذار کشور، برون‌سپاری و تصدی‌گری به اتحادیه را یکی از راهکارها برای کاهش مسوولیت های دولت دانست و گفت: اتحادیه سراسری مرغداران تخمگذار کشور برای اجرای فرمایشات و منویات رهبری در سال 1400، به اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌هایی همچون مدیریت خرید جوجه یک‌روزه، کشتار تخصصی گله‌های مرغ تخمگذار پایان دوره، واردات نهاده‌ها، صادرات تخم‌مرغ، ایجاد بارانداز صادراتی و داخلی و تنظیم بازار تخم مرغ خواهد پرداخت.

⬅️به گزارش ایرنا، طبق آمارها حدود یک میلیون 100 هزار تن تخم مرغ در سال 99 در کشور تولید شد که از ابتدای سال تا پایان آذرماه بیش از 60 هزارتن از این محصول به کشورهای هدف صادر شد.

⬅️طبق آخرین مصوبه ستاد تنظیم بازار کشور، برمبنای افزایش نرخ عوامل تولید، نرخ هر کیلوگرم تخم‌مرغ درب واحدهای مرغداری 14 هزار تومان تعیین شد در حالی که نرخ تعیین شده پیش از این نیز برای هر کیلوگرم تخم مرغ درب واحدهای تولیدی 12 هزار تومان بوده است.

@taavon_roostaiee

http://Www.Corc.ir

https://chat.whatsapp.com/IxBHWimsPQx4idhqknjPKo

https://www.instagram.com/taavon_roostaiee

https://agritak.ir/tavon_rosta
تعداد مشاهده خبر225 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal