سخن روز /
معرفی شرکت تعاونی زنان روستایی دشت کوثر باورس
1399/12/05
شرکت تعاونی زنان روستایی دشت کوثر باورس در سال 1389 تاسیس شد و هم اکنون در روستای حسن آباد کلج از توابع شهرستان قزوین با 28 عضو 4 روستا را تحت پوشش دارد.
زمینه فعالیت این شرکت تعاونی زنان؛ دوخت لباس های سنتی و محلی، تهیه عرقیجات، ترشیجات، پخت شیرینی های سنتی، فرش بافی، سرمه دوزی، تولید کیف چرم و... است.
اشتغال و کارآفرینی هدف اصلی این شرکت برای زنان روستایی است به طوری که برای 15 نفر از اعضاء به صورت مستقیم اشتغال زایی شده است.
با شرکت در نمایشگاه ها گوشه ای از توانمندی های زنان روستایی به نمایش گذاشته می شود و امسال شرکت تعاونی زنان روستایی دشت کوثر باورس با حضور در 2 نمایشگاه و جشنواره تهیه غذاهای محلی ایفای نقش کرده است.
انجام طرح ها و پروژه های اشتغال زایی تعاونی های روستایی زنان، بازاریابی و بازاررسانی تعاونی های زنان و شرکت در جشنواره ها و نمایشگاه ها در اولویت این شرکت تعاونی زنان روستایی است.
در صورت تامین اعتبار این شرکت آمادگی لازم جهت اجرای طرح های فرآوری محصولات کشاورزی، صنایع دستی، پرورش دام های سبک و سنگین، پرورش بوقلمون، کبک، بلدرچین، طیور، ماهیان زینتی، پرورش زنبورعسل و... را دارد.
تعداد مشاهده خبر142 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal