سخن روز /
بررسی و ارزیابی عرضه محصول خارج از فصل گوجه فرنگی استان بوشهر در شبکه تعاون روستایی کشور
1399/08/26


به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان بوشهر، دکتر معتمد معاون بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران به منظور ارزیابی عرضه محصول خارج از فصل گوجه فرنگی استان در شبکه تعاون روستایی کشور از مزارع این استان بازدید کردند.

دراین بازدید دکتر معتمد در بدو ورود با ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان دیدار و در زمینه سطح زیر کشت ، میزان تولید و شرایط و زمان برداشت و سایر مسایل مرتبت بر این محصول در استان و کشور بحث و گفتگو نمودند.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان از توانمندی های شبکه تعاون روستایی در عرضه این محصول و کشور ابراز امیدواری کرد که از این طریق بتوانیم در فصل برداشت استان از این توانمندی استفاده شده و دغدغه کشاورزان در بحث تنظیم بازار مرتفع گردد.

در ادامه معاون بازرگانی سازمان مرکزی به اتفاق مدیر تعاون روستایی استان ، معاونت بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی استان از مزارع گوجه فرنگی در حال برداشت بازدید نمود و از نزدیک مسائل برداشت را ارزیابی نمودند

پس از این بازدید در نشستی با حضور دکتر معتمد ، مدیر تعاون روستایی استان ، معاون بهبود تولیدات گیاهی ، مدیران عامل اتحادیه های روستایی و تولید استان پیرامون نحوه عرضه محصول یاد شده در شبکه تعاون روستایی کشور بحث وتبادل نظر گردید.

تعداد مشاهده خبر61 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:1 :1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal