سخن روز /
💢عضو هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: نقش موثر تعاون روستایی در بهبود معیشت روستائیان
1399/07/24
‍ ‍
✅ مراسم تجلیل و تکریم آقاعلیخانی مدیر سابق و معارفه شهرام رحمانی مدیر تعاون روستایی استان قزوین با حضور رحیمی عضو هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، رسولیان مدیرکل حراست سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، فاطمه خمسه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین، حجت الاسلام و المسلمین بهادری نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان و جمعی از مدیران عامل اتحادیه ها و تشکل های تعاونی روستایی ظهر امروز در سالن آمفی تئاتر تعاون روستایی استان برگزار شد.

⬅️رحیمی عضو هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در این مراسم ضمن تسلیت ایام دهه پایانی ماه صفر با بیان اینکه باید در گفتار، رفتار و عمل پیرو پیامبر اسلام(ص) باشیم، اظهار کرد: استان قزوین باتوجه به موقعیت جغرافیایی و نزدیکی به پایتخت پتانسیل و ظرفیت های بالایی دارد.

⬅️ این مسئول بر صادرات محصولات کشاورزی استان قزوین تاکید کرد و گفت: تعاون روستایی متناسب با تولیدات هر بخش و به منظور حمایت از تولید کننده، محصولات را شناسایی و نسبت به خرید و تنظیم بازار اقدام می کند.

⬅️وی خاطرنشان کرد: تعاون روستایی می تواند در حذف واسطه ها و رساندن کالاهای مورد نیاز مردم با قیمت مناسب به دست مصرف کننده نقش موثری را ایفا کند و با تامین نهاده های مورد نیاز تولیدکنندگان به دنبال بهبود معیشت روستائیان است.

تعداد مشاهده خبر2027 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:3 :4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal