سخن روز /
توزیع بیش از 13 هزار تن آرد روستایی در 6 ماهه ابتدای سال جاری
1399/07/21


به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان قزوین ، آقاعلیخانی مدیر تعاون روستایی استان قزوین با بیان اینکه شرکت‌ های تعاونی روستایی عامل توزیع آرد خام و خبازی روستاییان هستند، اعلام کرد: در بهار و تابستان امسال 13 هزار و 426 تن آرد روستایی از طریق شبکه تعاون روستایی استان قزوین بین نانوایان و روستاییان این استان توزیع شد.

این مسئول تصریح کرد: در راستای خدمات‌رسانی به روستائیان و کشاورزان و همچنین براساس وظایف محوله سازمان تعاون روستایی، شبکه تعاون در سطح شهر و روستاها اقدام به توزیع آرد و کالاهای اساسی می‌کند.

وی با اشاره به اینکه در زمینه توزیع آرد روستایی میان روستاییان مشکلی وجود ندارد و روند توزیع به صورت ماهانه انجام می‌شود، افزود: کاهش رفت و آمد روستاییان به مرکز شهر و بخش های تابعه، صرفه جویی در وقت و هزینه آنها از مزیت های توزیع آرد توسط تعاون روستایی است.

آقاعلیخانی با تاکید بر اینکه شبکه تعاون روستایی آرد را به موقع و با حداقل قیمت به دست مصرف کننده می‌رساند، خاطرنشان کرد: خدمات شبکه تعاون روستایی ضمن کمک به بهبود معشیت زندگی روستاییان، یکی از راهکارهای مهم در ممانعت از مهاجرت روستائیان به شهرها محسوب می شود.

تعداد مشاهده خبر62 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal