سخن روز /
برگزاری نشست با حضور هیئت مدیره نظام صنفی کشاورزی استان سمنان
1399/07/21


به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان سمنان ، نشست هیئت مدیره نظام صنفی کشاورزی استان سمنان با حضور ریاست سازمان جهاد کشاورزی،معاونین و مدیر تعاون روستایی استان سمنان در سالن شهید شاهی جهاد کشاورزی استان برگزار شد.

در این نشست اعضا هیئت مدیره نظام صنفی کشاورزان استان به بیان فعالیت های شش ماهه گذشته و برنامه های آتی خود در این حوزه پرداختند و درخصوص مشکلات موجود از جمله چاه های آب کشاورزی، تعرفه ها و قطعی آب و گاز در حین تولید و مشکلات مربوط به بیمه کارفرمایان را مطرح و درخواست مساعدت برای حل این مسائل داشتند.

در این نشست میرعماد ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان بر نقش مهم صنف در پیگیری مشکلات کشاورزان استان اشاره و بر لزوم ارتباط و تعامل بیشتر صنف با مسئولین استانی و تشکیل جلسات تخصصی در حوزه های مرتبط با حضور مدیران استانی تاکید کرد و گفت : برای به رسمیت شناختن پروانه های صنف و حضور نمایندگان صنف در مجامع تصمیم گیری استانی قبلا مکاتباتی صورت گرفت که مجددا این مکاتبات پیگیری خواهد شد.

در ادامه عباسپور مدیر تعاون روستایی استان سمنان نیز ضمن بیان ابلاغ تشکیلات جدید خانه اصناف کشاورزی گفت: برگزاری جلسات جهت تبیین و بیان نحوه شکل گیری صنوف کشاورزی شهرستان ها در دستور کار می باشد که لازم است در جلسه شورای مدیران سازمان جهاد کشاورزی فرصتی برای این مهم تخصیص یابد .

همچنین عباسپور بیان داشت : به زودی شماره تلفنی جهت ثبت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات مردم از عملکرد تعاون روستایی و تعاونی ها و اتحادیه های وابسته راه اندازی خواهد شد .

در پایان مقرر شد برای بررسی بیشتر مشکلات مطرح شده به زودی جلسات تخصصی با حضور مدیران مربوط (آّب، بانک و بیمه) تشکیل و برای رفع این مشکلات چاره اندیشی شود.

تعداد مشاهده خبر57 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal