سخن روز /
دیدار اتحادیه های زیر مجموعه مدیریت تعاون روستایی استان ایلام با معاون استاندار به مناسبت هفته تعاون
1399/06/25


به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان ایلام، نشستی با حضور ناصری مدیر تعاون روستایی استان ایلام، اتحادیه های زیر مجموعه این مدیریت با معاون امور اقتصادی استانداری ایلام دکتر رستم زاد برگزار گردید.

در ابتدای نشست ناصری مدیر تعاون روستایی استان ایلام به تشریح وظایف اتحادیه های تحت پوشش تعاون روستایی پرداخت است و نقش آنها را در ساماندهی محصولات تولیدی در استان و شناساندن بعضی از محصولات برند از جمله عسل را برجسته شمرد و دستیابی به این هدف را مستلزم عزم همگانی دانست سپس به معرفی مدیران عامل اتحادیه های حاضر در جلسه پرداخت.

در ادامه مدیران عامل اتحادیه‌ ها هر کدام در بخش‌های تخصصی خود نقطه نظرات، مسائل، مشکلات، تنگناها و راهکارهای لازم در جذب تسهیلات و نقاط قوت و ظرفیت اتحادیه ها را تشریح و گزارش لازم را ارائه کردند.

در خاتمه دکتر رستم زاد معاون امور اقتصادی استاندار ایلام با بیان این نکته که در این نشست با گستره وسیع تعاون روستایی و خدمات ارزنده آن که در به روستاییان و کشاورزان ارائه می گردد آشنا شده است ابراز خرسندی نمود و مقرر گردید کلیه درخواست ها و مشکلات و موانع به ایشان منعکس تا در کارگروه کشاورزی مطرح و نسبت به رفع موانع و انجام درخواست ها اقدام لازم انجام پذیر است.

تعداد مشاهده خبر33 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal