سخن روز /
دیدار با معاون امور اقتصادی استانداری ایلام به مناسبت هفته تعاون
1399/06/25به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان ایلام، به مناسبت هفته تعاون در محل سالن اجتماعات شهید رجایی استانداری ایلام نشستی با حضور معاون امور اقتصادی استاندار ایلام آقای دکتر رستم زاد برگزار گردید.

با توجه به اهمیت این نشست و محوری بودن تعاون به عنوان یکی از برنامه های مهم کشوری ابتدا حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای ولدبیگی نماینده ولی فقیه در سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران ضمن ایراد بیاناتی در مورد وظایف تعاون روستایی و ظرفیت‌های بالقوه این سازمان در راستای خدمت رسانی به قشر عظیم روستاییان و کشاورزان با اشاره به اینکه تاکنون نقش اساسی و محوری سازمان تعاون روستایی بر اعتلای بخش کشاورزی کمتر دیده شده است اشاره نمود و این نشست را در جهت شناساندن جایگاه تعاون روستایی نقطه عطفی محسوب نمود. نقشه تعاون روستایی را در زمینه تعاون و گسترش فرهنگ تعاونی برجسته برشمرد.

سپس در ادامه حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای موسوی نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان ضمن تشکر از برگزاری نشست ، تعاون روستایی را به عنوان نقاط قوت وزارت در راستای خدمت به کشاورزان از جمله خرید محصولات کشاورزی دانست و بر تقویت تعاون روستایی تاکید کرد.

در ادامه ناصری ضمن خوش آمد گویی به حضار از برگزاری این نشست قدردانی کردند و بر اهمیت نقش بسزای تعاون روستایی در امر تعاون تاکید کردند.

تعداد مشاهده خبر37 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal