سخن روز /
بازدید وزیر جهاد کشاورزی از پروژه ایجاد مرکز عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و روستایی مجتمع انباری امین آباد شهر ری در استان تهران
1399/06/04
 در پی تصویب پروژه ایجاد مرکز عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و روستایی مجتمع انباری امین آباد شهرستان ری در ستاد اقتصاد مقاومتی استانداری استان تهران، دکتر خاوازی مقام عالی وزارت جهاد کشاورزی در راس هیئتی متشکل از رییس سازمان جهاد کشاورزی و رییس سازمان تعاون روستایی استان تهران، فرماندار شهرستان ری و جمعی از مسئولین و کارشناسان از پروژه مذکور بازدید بعمل آوردند.

 در این بازدید ابتدا مهندس محمود محمودی ریاست سازمان تعاون روستایی استان تهران گزارش جامعی از چگونگی تصویب طرحها، ، برنامه های آتی ، چالشهای پیش رو، هدف گذاری طرح و ... را خدمت وزیر ارائه نمود.
 در ادامه دکتر خاوازی اظهار داشت: طرح مذکور در تکمیل زنجیره تولید برابر سیاستهای وزارت متبوع مطلوب ارزیابی میگردد و بهره برداری از آن میتواند گام مهمی در جهش تولید و انتفاع بخش کشاورزی بعنوان تولید کننده و همچنین مصرف کنندگان باشد و به عنوان طرح پایلوت کشوری به سایر استانها نیز قابل تسری است.
 در حاشیه این بازدید با حضور مقام عالی وزارت نشست تخصصی در خصوص بررسی چگونگی و تبیین راهکارها و سیاستهای اجرایی و چالشهای پیش رو در اجرای طرح و هدف گذاری آن برگزار گردید و مقرر شد کمیته ای متشکل از ریاست سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور، ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان و مدیریت تعاون روستایی استان تهران تشکیل و برنامه ریزی لازم برای اجرای کامل این پروژه را طراحی و عملیاتی نمایند. لازم به ذکر است گزارش روند پیشرفت امور در کمیته مذکور توسط دکتر سعادت مدیر کل حوزه وزارتی به استحضار مقام عالی وزارت خواهد رسید.
تعداد مشاهده خبر1401 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:1 :1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal