سخن روز /
معاون امور بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران: تعاون روستایی جای جوش، خروش و حرکت است.
1399/04/10
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی خراسان شمالی، جلسه شورای هماهنگی تعاونی های روستایی، تولید و کشاورزی استان خراسان شمالی با حضور معاونت محترم امور بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور برگزار گردید.
در این جلسه آقای دکتر معتمد، معاونت محترم امور بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور، ضمن تدوین جایگاه و نقش سازمان تعاون روستایی در ایجاد امنیت غذایی برای کشور، تعاون روستایی را بعنوان جایگاه جوش، خروش و حرکت معرفی نمودند.
در این جلسه که با حضور مدیر تعاون روستایی استان، همکاران ستادی و شهرستانی تعاون روستایی خراسان شمالی و مدیران عامل تشکل های این استان برگزار گردید، آقای دکتر معتمد نقش تعاون روستایی را در برقراری و تامین امنیت غذایی مردم بسیار مهم تلقی نمودند. دکتر معتمد افزود: در شرایط حال کشور با تحریم های ظالمانه روبرو هستیم، تشکل های بخش کشاورزی می توانند با افزایش بهره وری و تولید محصولات مورد نیاز جامعه، موجبات رضایتمندی مردم را فراهم آورند. دکتر معتمد خطاب به مدیران شهرستانی و مدیران عامل شبکه گفتند: در ضمینه شناسایی استعدادهای طبیعی و کشاورزی منطقه فعال و کوشا باشید و با شناسایی این استعدادها و بر اساس منافع کشاورزان و اعضاء، پروژه های اقتصادی را تعریف و به انجام برسانید. در این میان سازمان تعاون روستایی نیز با حمایت از تشکل ها و در جهت تامین و حفظ منافع مردم و کشاورزان در کنار شما خواهد بود.
دکتر معتمد در ادامه افزود: نقش مدیران عامل در عملکرد تشکل ها بسیار مهم است. مدیرعامل باید توانمند، با استعداد و مومن باشد و با توجه به استعدادهای منطقه و امکاناتی که دارد نسبت به ارائه برنامه های اقتصادی و در جهت افزایش بهره وری در تشکل حرکت نماید، بنابراین هیئت مدیره شرکتها می بایست در انتخاب مدیرعامل بسیار دقت نمایند و مدیران سازمانی نیز می بایست نظارت لازم را بدین جهت داشته باشند.
تعداد مشاهده خبر3884 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:5 :2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal