سخن روز /
دوره آموزشی قوانین تعاون و اساسنامه های آن در استان البرز برگزار شد
1399/04/10


به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان البرز ، دوره آموزشی قانون تعاون روستایی و اساسنامه های آن با حضور 30 نفر از اعضای شرکت تعاونی کشاورزی مرغداران شهرستان اشتهارد و مطابق نیازسنجی و با توجه به اینکه آشنایی با قانون تعاون و اساسنامه ها یکی از حیاتی ترین اطلاعات برای هیات مدیره، مدیران عامل و اعضاء شرکت های تعاون روستایی است، برگزار گردید.

کیانی با تاکید بر اینکه امور شرکت طبق اساسنامه بر عهده هیات مدیره است، افزود : اطلاع از قوانین و مقررات، ضوابط، شرایط و کارکردهای هریک از تشکل ها، از نیازهای اساسی و اولیه برای تصمیم گیری افراد جهت عضویت در شرکت های تعاونی روستایی، کشاورزی، تولید و زنان است .

وی یادآور شد: آموزش اصول تعاون، تعلیم و تدریس موارد مربوطه به تعاون، توسعه شبکه تعاونی، راهنمایی و رهبری تعاونی ها و اتحادیه ها، تربیت کارشناس برای شبکه تعاونی، ارتقاء سطح تخصصی کارکنان در تمام سطوح، حسابرسی شرکت ها و اتحادیه ها ضروری است .

گفتنی است؛ در این دوره آموزشی مطالبی در خصوص شکل گیری و تحول تاریخی تعاونی ها، قانون گذاری تعاون در ایران، نظارت در تعاونی ها، ساختار و وظایف تعاونی ها، وظایف ارکان تعاونی ها و وظایف سازمان تعاون روستایی در قبال تعاونی ها به فراگیران آموزش داده شد.

تعداد مشاهده خبر119 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal