سخن روز /
دکتر جهان پناه مدیرکل محترم دفتر توسعه، آموزش و ترویج تعاونیها و تشکلها اعلام کرد:
آموزش عوامل خرید گندم حوزه تعاون روستایی در دستور کار دفتر توسعه و آموزش قرار گرفت
1398/12/20
با توجه به اینکه تعداد 620 شرکت و اتحادیه تعاونیهای روستایی تحت پوشش سازمان تعاون روستایی کشور در سال زراعی 99-98 به عنوان عوامل ومباشر خرید گندم شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی انتخاب و مقرراست تا نسبت به خریدگندم تولید کنندگان و کشاورزان در کلیه استانها اقدام نمایند. لذا جهت کیفی سازی فرآیند خرید این محصول استراتژیک، موضوع آموزشی و توانمندسازی و باز آموزی این افراد در دستور کار دفتر توسعه، آموزش معاونت توسعه تعاونیها و تشکلهای سازمان قررار گرفت .
دکتر جهان پناه در ادامه افزود: براین اساس با توجه به هماهنگی ها و جلسات مشترک بعمل آمده با مرکز پژوهش های غلات شرکت مادر تخصصی بازرگانی و همچنین اتحادیه مرکزی تعاونیهای روستایی و کشاورزی، درجهت مدیریت برنامه آموزشی فوق الذکر با شرایط جاری بیماری کرونا، مقرر شد تا روش آموزش مجازی و غیر حضوری در دستور کار قرار گیرد. بدین جهت با تهیه محتوا و با برنامه های صورت گرفته، فیلم آموزشی دوره در سه عنوان و موضوع تخصصی شامل« نمونه برداری، ارزیابی کیفی خرید گندم و حدود و روش افت زنی» تهیه شد و بعد از استحصال اطلاعات افراد مستقیم دخیل در خرید این گندم تحت پوشش تعاون روستایی کشور این فیلم برای 1590 نفر از عوامل خرید گندم در سطح 620 شرکت تعاونی روستایی کشور بارگذاری گردید .
در ادامه مقرر است با احتساب مهلت 10 روزه و بعد از مطالعه و بازبینی فیلم آموزشی توسط مخاطبان دوره، در تاریخ 26 اسفند، آزمون مجازی به صورت سراسری و هماهنگ برای کلیه افراد تحت پوشش انجام گیرد.
مدیرکل دفتر توسعه و آموزش همچنین گفت: قابل ذکر است در پایان دوره آموزشی برای افرادی که نمره قبولی را کسب کنند گواهینامه آموزشی طراحی شده با امضاء مشترک مدیرکل دفتر توسعه و آموزش سازمان و سرپرست مرکز پژوهش های غلات شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی صدور و به این افراد اعطا خواهد شد.
تعداد مشاهده خبر5082 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:3 :1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal