سخن روز /
جلسه هماهنگی برنامه ریزی اجرای دوره های آموزشی تخصصی جهت مباشرین و عوامل خرید گندم تعاونی های تحت پوشش سازمان برگزار شد.
1398/12/11
جلسه هماهنگی برنامه ریزی اجرای دوره های آموزشی تخصصی جهت مباشرین و عوامل خرید گندم تعاونی های تحت پوشش سازمان برگزار شد.
در راستای انجام هماهنگی مشترک فیمابین دفتر توسعه و آموزش سازمان و اتحادیه نظارت و هماهنگی تعاونیهای روستایی و کشاورزی به منظور آموزش و توانمندسازی مباشرین عامل شرکتهای تعاونی روستایی تحت پوشش سازمان تعاون روستایی جلسه مشترکی در روز شنبه مورخه 10/12/98 در محل دفتر معاونت توسعه تعاونیها و تشکلها برگزار شد.
در این جلسه که با حضور دکتر مسلمی معاون توسعه تعاونیها و تشکلها، دکتر جهان پناه مدیرکل دفتر توسعه و آموزش تعاون، مهندس توکلی معاون دفتر توسعه و آموزش و بهشتی کارشناس مسئول معاونت از یک طرف و همچنین دکتر حشمت مدیرعامل اتحادیه مرکزی نظارت تعاونیهای روستایی و عشایری و رجبی قائم مقام اتحادیه مذکور برگزار شد مسائل ذیل مطرح و در دستور کار قرار گرفت.
1- مقرر شد تا با توجه به هماهنگی بعمل آمده با شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران موضوعات و محورهای تخصصی نمونه برداری، افت زنی و ارزیابی کیفی خرید گندم برای آموزش عاملین خرید گندم مدنظر قرار گیرد.
2- مقرر شد جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا ناشی از آموزش حضوری، موضوع آموزش مجازی عاملین در دستور کار بگیرد.
3- مقرر شد با توجه به هماهنگی انجام شده با مرکز پژوهشهای غلات شرکت مادر تخصصی، فیلم آموزشی مرتبط در سامانه آن مرکز برای مباشرین و عوامل خرید تعاون روستایی قابل استفاده گردد.
4- مقرر شد تا بعد از فرصت ده روزه و طراحی سوال در هفته سوم اسفندماه نسبت به برگزاری آزمون متمرکز اقدام گردد.
5- جهت مستندسازی آموزشهای انجام شده مقرر شده تا فرم گواهینامه مربوطه توسط اتحادیه مرکزی نظارت تهیه و با امضاء مدیر مرکز پژوهش های غلات و مدیرعامل اتحادیه مرکزی نظارت برای شرکت کنندگان دوره صادر شود.

تعداد مشاهده خبر2742 بار
تصاویر مرتبط


  RatingTitle
  :3 :3
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal