سخن روز /
ضرورت حمایت از غرفه‏ های عرضه محصولات کشاورزی تعاونی روستایی
1398/11/20
فرماندار بندرلنگه برضرورت حمایت از غرفه‏داران عرضه محصولات کشاورزی و آبزیان تعاونی روستایی تاکید کرد و خواستار ارائه محصولات باکیفیت و قیمت مناسب توسط غرفه داران شد .
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون روستایی شهرستان بندرلنگه، علی نیکویی فرماندار بندرلنگه به اتفاق اعضای کارگروه تنظیم بازار این شهرستان در بازدید از غرفه های عرضه محصولات کشاورزی تعاون روستایی برضرورت حمایت از غرفه‏داران عرضه محصولات کشاورزی و آبزیان تعاونی روستایی این شهرستان تاکید کرد و خواستار ارائه محصولات باکیفیت و قیمت مناسب توسط غرفه داران شد .
وی در حاشیه این بازدید گفت : این غرفه ها با هدف تنظیم بازار و رفاه حال همشهریان راه اندازی شده است که محصولات کشاورزی را با نازلترین قیمت به صورت مستقیم در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.
نیکویی افزود : اطلاع رسانی محل برپایی غرفه‌ها به مردم با اهمیت است و اداره تعاون روستایی باید در این زمینه دقت ویژه ای داشته باشد .
محمود صحراییان رییس اداره تعاون روستایی بندرلنگه نیز با اشاره به تأمین میوه و برخی اقلام مورد نیاز شهرستان گفت : شبکه تعاون روستایی بندرلنگه آمادگی کامل جهت عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و آبزیان دارد .
با دستور فرماندار و رییس کارگروه تنظیم بازار شهرستان بندرلنگه و با همکاری اعضای این کارگروه چند غرفه عرضه محصولات کشاورزی و آبزیان در بندرلنگه و بندرکنگ برپا شد، که یک غرفه محصولات کشاورزی با پیگیری اداره تعاون روستایی بندرلنگه جنب اداره تعاون روستایی شهرستان بر پا شد که این غرفه تا پایان سال جهت خدمت رسانی به همشهریان برقرار می باشد.
تعداد مشاهده خبر138 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal