سخن روز /
بازدید عضو هئیت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از پروژه 6000 هکتاری سد پیشین باهوکلات و سایت مزرعه 20 هکتاری چابهار
1398/09/23
به گزارش روابط عمومی تعاون روستای استان سیستان و بلوچستان ، مهندس علی آبادی عضو هیئت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران به همراه دکتر دادرحمان بامری مدیر تعاون روستایی استان و‌ هیئت همراه از پروژه 6000 هکتاری پایین دست سد پیشین باهوکلات بازدید نمودند.
 مهندس علی آبادی ضمن بازدید از این پروژه مهم ، اقدامات صورت گرفته را مورد بررسی قرار داد و همچنین با بررسی مسائل و راهکارهای لازم و توصیه های ارزشمند را جهت بهتر انجام شدن پروژه را ارائه کرد.
در ادامه بازدیدها مهندس علی آبادی به همراه دکتر بامری با بازدید از سایت مزرعه 20هکتاری اتحادیه تعاون روستایی چابهار در گواتر از اقدامات صورت گرفته ابراز خرسندی نمود و در خصوص این پروژه به مدیر اتحادیه تعاون روستایی چابهار رهنمودهایی را ابلاغ نمود.
 در پایان بازدیدها مهندس علی آبادی و دکتر بامری جلسه‌ای با محوریت بررسی چالش‌ها و مشکلات شرکت سهامی زراعی و تشکل های آب بران با اعضا شرکت و تشکل برگزار و مسائل و مشکلات مورد بررسی و گفتگو قرار گرفت و در پایان جلسه راهکارهایی را ارائه نمودند.
تعداد مشاهده خبر4 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal