سخن روز /
نشست تخصصی ستاد استانی تکمیل، ایجاد و استقرار نظام بهره برداری طرح آبیاری و زهکشی غرب و شمال غرب کشور
1398/08/14
دومین کارگروه نشست ستاد استانی تکمیل فرآیند، ایجاد و استقرار نظام بهره برداری طرح آبیاری و زهکشی غرب و غرب کشور با حضور مهندس صفایی مدیر تعاون روستایی استان و سایر اعضای کارگروه ستاد فوق الذکر در محل سالن جلسات مدیریت تعاون روستایی استان مورخ 1/8/98 برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان کرمانشاه؛ مهندس ایرج صفایی مدیر تعاون روستایی استان ضمن خوش آمد گویی به حاضرین ، نسبت به اهمیت برنامه تکمیل، ایجاد و استقرار نظامهای بهره برداری طرح آبیاری و زهکشی غرب و شمال غرب کشور و هر یک از بندهای دستور کار جلسه نکاتی به اعضای کارگروه ستاد استانی ایراد نمودند.
این مقام مسئول در ادامه گفت : تسهیلگران، گزارش ماهانه فعالیت خود را بر اساس شرح وظایف سند مدیریت طرح ارائه نمودند و موانع و مشکلاتی که در رسیدن به تحقق اهداف مدنظر با آن روبرو بوده‌اند را عنوان نمودند.
وی همچنین جهت رفع موانع و مشکلات تسهیلگران و موارد مرتبط با اجرای طرح نکاتی را به نمایندگان آب منطقه ای ، سازمان جهاد کشاورزی و نماینده مجری طرح سامانه گرمسیری اظهار کرد.
مهندس صفایی در پایان خاطر نشان کرد : در خصوص درخواست تکمیل لوازم و خدمات مورد نیاز اتحادیه تعاونی تولید استان، جهت پیشبرد طرح و رسیدن به اهداف مورد نیاز طرح بحث و بررسی و تصمیم گیریهای لازم به عمل آمد .
تعداد مشاهده خبر38 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal