سخن روز /
بازدید مهندس علی آبادی عضو محترم هیئت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از وضعیت خرید حمایتی زعفران در تربت حیدریه
1398/08/14
 به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان خراسان رضوی؛ مهندس علی آبادی عضو محترم هیئت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در سفر به شهرستان تربت حیدریه با حضور مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی از مراحل خرید زعفران حمایتی بازار فروش گل زعفران بازدید کرد.

◀️ وی با تاکید بر حمایت دولت از تولید کنندگان زعفران گفت : تلاش داریم تا بتوانیم با فعالیت های انجام شده در حوزه خرید حمایتی زعفران نسبت به تثبیت قیمت زعفران در کشور و توجه به صادرات زعفران اقدام‌های خوبی برداشته شود.
◀️ وی همچنین در ادامه سفر به شهرستان تربت حیدریه قطب تولید زعفران خراسان رضوی از کارخانه فرآوری ارزش تولید زعفران که متعلق به اتحادیه تعاون روستایی شهرستان تربت حیدریه و با حضور شرکت گلشید طلای سرخ ایرانیان در حال فعالیت می باشد بازدید نمود.
◀️مهندس علی آبادی در ادامه وی گفت: تلاش ما در مجموعه سازمان مرکزی تعاون روستایی همراه نمودن سرمایه‌گذاران بززگ با شبکه بزرگ تعاون روستایی می باشد که بتوانیم اتفاقات بزرگ و خوبی را برای شبکه بدنبال داشته باشد.
◀️عضو هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران وجود دو شرکت گلشید طلای سرخ زعفران و زرین زعفران مشرق را یکی از پروژه‌های بسیار خوب در سطح شهرستان تربت حیدریه دانست که قابلیت الگوسازی در مناطق دیگر زعفران خیز را دارد.
تعداد مشاهده خبر147 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal