سخن روز /
استاندار قزوین :
بخش کشاورزی جز حیاتی ترین بخش اقتصاد استان است
1398/06/17
به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان قزوین ، جمالی پور استاندار قزوین در دیدار با فاطمه خمسه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین ، معاونین و مدیران این سازمان آقاعلیخانی رئیس سازمان تعاون روستایی استان و مدیران ادارات کل تابعه اظهار کرد : بخش کشاورزی جز حیاتی ترین بخش اقتصاد استان محسوب می شود .
این مسئول با بیان این که جایگاه کشاورزی در توسعه استان بی بدیل است و باید از تمام ظرفیت این بخش استفاده کرد ، گفت : تحقیقات لازمه توسعه است و با فکر و اندیشه باید کارهای زیر بنایی انجام داد و از تمام ظرفیت های کشاورزی در توسعه استان استفاده کرد .
وی با قدردانی هم افزایی بین دستگاه های تابعه سازمان جهاد کشاورزی ، افزود : هم افزایی بین دستگاه های اجرایی باید بیشتر شود تا در جهت حل مشکلات گام برداشته شود.
استاندار قزوین تصریح کرد : جهاد کشاورزی با وحدت و همدلی در جهت توسعه کشاورزی استان در کنار هم کار می کنند و این هم افزایی می تواند الگوی خوبی برای سایر دستگاه ها باشد .
این مسئول با تاکید بر این که پذیرش مسئولیت کارسختی است و عمل به آن مسئولیت سخت تر است ، گفت : اگر تعهد را در خود ایجاد کنیم می توانیم در جهت حل مشکلات حرکت کنیم .
جمالی پور خاطرنشان کرد : مردم باید بدانند ما خدمت گزار آنها هستیم و زمانی که مسئولیت پذیرفیتم باید متعهد باشیم و به بهترین وجه در راه خدمت به مردم قدم برداریم .
وی اظهار کرد: باید عهد کنیم با ظرفیت بیشتری برای خدمت به مردم کار کرد و در جهت حل مشکلات و توسعه استان حرکت کرد و با اقدامات جدید مسیر و راه مسئولین گذشته را تکمیل کرد.
این مسئول یادآور شد: اعتماد به نیروی انسانی از منابع اصلی توسعه است و نیروی انسانی سرمایه بسیار با ارزشی است که با صیانت و استفاده از این سرمایه ها می توان کشور را پیش برد . 

تعداد مشاهده خبر10 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal