سخن روز /
انتصاب سرپرست معاون دفتر توسعه، آموزش و ترویج تعاونیها و تشکل ها
1398/02/18
طی حکمی از سوی بیژن جهان پناه مدیر کل دفتر توسعه، آموزش و ترویج تعاونیها و تشکل ها سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران آقای صادق توکلی به سمت سرپرست معاون دفتر توسعه، آموزش و ترویج تعاونیها و تشکل ها تعیین و منصوب شد.


به گزارش (پات)؛ طی حکمی از سوی بیژن جهان پناه مدیر کل دفتر توسعه، آموزش و ترویج تعاونیها و تشکل های سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران آقای صادق توکلی به سمت سرپرست معاون دفتر توسعه، آموزش و ترویج تعاونیها و تشکل ها تعیین و منصوب شد.

در قسمتی از این حکم آمده است

با عنایت به مراتب تعهد و تخصص جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست معاون دفتر توسعه، آموزش و ترویج تعاونیها و تشکل ها تعیین و منصوب می شوید.
در این زمینه با توجه به وظایف این دفتر در ایجاد و توسعه تعاونی ها و تشکل های بخش روستایی و کشاورزی، هماهنگی برای بهره گیری مطلوب از نیروهای دفتر برای تنوع بخشی در نیازسنجی و اجرای مطلوب آموزش و توانمندسازی شبکه و کارکنان، بازنگری و بازمهندسی مستمر تعاونی ها و اتحادیه های روستایی و کشاورزی، آسیب شناسی و کارآمدسازی تعاونی ها و اتحادیه های روستایی و کشاورزی زنان مورد انتظار است.
امید است با استعانت از خداوند متعال و تعامل هماهنگ و پویا با همکاران درون و برون از ساختار دفتر در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.
تعداد مشاهده خبر472 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal