سخن روز /
دیدار رییس سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران با رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی و کشاورزی کشور
1397/06/18

فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی و اتحادیه‌های کشاورزی از طریق تنظیم و امضای تفاهمنامه همکاری زمینه های ایجاد کشاورزی قراردادی و زنجیره ارزش را در راستای افزایش هماهنگی و تفاهم شرکت‌های تعاونی و صنایع تبدیلی و تکمیلی محصولات کشاورزی و غذایی فراهم می‌نمایند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، صبح روز جاری دکتر حسین شیرزاد رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی با همراهی دکتر عبدالرضا مسلمی معاون توسعه تعاونیها، تشکلها و نظام‌های بهره برداری این سازمان، میزبان مهندس ثابت رئیس هیئت مدیره و مهندس نقاش مدیرعامل فدراسیون صنایع غذایی، تبدیلی و تکمیلی کشاورزی بود.

 

دکتر شیرزاد در این دیدار تأکید نمود، به منظور افزایش هماهنگی بین صنایع غذایی و واحدهای تولیدی کشاورزی تنظیم تفاهمنامه‌های کاربردی، امری  ضروری است تا از این رهگذر بتوان با تدوین پروتکل مشترک ، زمینه تحقق کشاورزی قراردادی و ایجاد زنجیره ارزش را فراهم آورد .

 

وی همچنین خاطر نشان کرد؛ در این تفاهم نامه لازم است خدمات و انتظارات متقابل طرفین پیش بینی شده و بمنظور پایش، هماهنگی و حل و فصل اساسی مسائل فی ما بین صنایع و واحدهای تعاونی و تولید کنندگان، شورایی مرکب از ذینفعان تشکیل تا با برگزاری مستمر جلسات، در جهت پیشبرد فضای مطلوب کسب وکار کشاورزی و صنایع تبدیلی و تکمیلی گامهای اساسی برداشته شود.

تعداد مشاهده خبر288 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal