سخن روز /
برگزاری جلسه شورای مدیران استان مازندران با حضور مهندس پالیزگیر معاون توسعه مدیریت و منابع ، مهندس شرافتی مشاور مدیرعامل و مدیرکل حراست سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران
1400/04/09
💢برگزاری جلسه شورای مدیران با حضور مهندس پالیزگیر معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، مهندس شرافتی مشاور مدیرعامل و مدیرکل حراست سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، مهندس دهقان معاون تدارکات و پشتیبانی سازمان مرکزی تعاونی روستایی و هم چنین مدیر و معاونین و روسای ادارات مدیریت و شهرستانهای تابعه استان در سالن اجتماعات مدیریت تعاونی روستایی استان مازندران برگزار شد.

✅ در این جلسه حاضران به بیان آمار و عملکرد حوزه کاری خود و مسائل و مشکلات و چالشهای موجود پرداختند و پیشنهادات و راهکارهای لازم را ارائه دادند.

⬅️در ادامه مهندس شرافتی مدیر حراست و پالیزگیر معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان مرکزی پس از استماع سخنان و مسائل مطرح شده در این جلسه با حاضرین به بحث و بررسی و تبادل نظر پرداختند و راهکارهای لازم برای خروج از برخی تنگناها و مشکلات اتخاذ شد.

⬅️ در این جلسه پالیزگیر معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تعاون روستایی ایران، در بخشی دیگر از سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همه دست اندرکاران شبکه⁩ تعاونی روستایی استان مازندران همگان را به حمیت قسمتی و تعصب سازمانی و علاقه مندی به شبکه تعاونی روستایی فراخواند و ابراز داشت که همه ما در قبال سرمایه های مادی و معنوی سازمان و شبکه مسئول شرعی و اخلاقی هستیم و باید پاسخگو باشیم.

⬅️معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان در ادامه سخنان خود در خصوص اخذ اعتبارات لازم برای شبکه تعاونی روستایی استان مازندران تاکید داشت و از مسئولین استانی خواستند از تمام ظرفیت در این زمینه استفاده شود.
تعداد مشاهده خبر341 بار
تصاویر مرتبط


  RatingTitle
  :5 :1
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal