سخن روز /
نشست تخصصی اجرای طرح ایجاد نمایشگاه و فروشگاه دائمی متمرکز بذر ،نهال و نشاء ایران در استان البرز
1400/02/12


به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان البرز، اولین نشست تخصصی اجرای طرح ایجاد نمایشگاه و فروشگاه دائمی متمرکز بذر، نهال و نشاء ایران ، با حضور دکتر معتمد معاون فنی وبازرگانی ، تواضع مدیر کل دفتر توسعه خدمات فنی و کشاورزی تعاونی های سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران ، موسوی مدیر استان و سایر همکاران ستادی ، معاون بازرگانی اتحادیه مرکزی تعاونی های روستایی و کشاورزی ایران در سالن جلسات تعاون روستایی استان البرز 1400/01/02 برگزار گردید .

ابتدا موسوی گزارشی از اقدامات انجام شده و پیگیری اجرای طرح ایجاد نمایشگاه و فروشگاه متمرکز بذر ،نهال و نشاء ایران در قالب پاورپوینت ارائه نمودند.

موسوی افزود : این طرح در فاز اول در زمینه نمایشگاه و عرضه متمرکز بذور هیبریدی و op با مشارکت موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذور کشور ، سازمان تعاون روستایی و اتحادیه مرکزی تعاونی های روستایی و کشاورزی و اتحادیه پیشگامان استان البرز و با فراخوان شرکت های دانش بنیان در حوزه تولید بذور و شرکت های وارد کننده بذور هیبرید در شهر کرج ایجاد خواهد شد.

سپس آقای دکتر معتمد معاون فنی و بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران ضمن تقدیر از مدیریت استان مبنی بر پیشنهاد و پیگیری های صورت گرفته این طرح ، مواردی را جهت هر چه بهتر اجرایی شدن آن بیان داشته و ضمن اعلام حمایت و پشتیبانی سازمان مرکزی از طرح ،تاکید کردند به لحاظ اینکه این طرح برای اولین بار در ایران قرار است اجرایی گرددو خلاء آن بسیار محسوس می باشد ،شایسته است که اتحادیه مرکزی تعاونی های روستایی و کشاورزی ایران ، با مجموعه شبکه و سازمان تعاون روستایی استان البرز از هر لحاظ نهایت همکاری ، مساعدت و سرمایه گذاری را داشته باشند.

در ادامه تواضع مدیر کل دفتر توسعه خدمات فنی و کشاورزی تعاونی های سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران نیز نکات فنی مناسبی را اذعان داشتند وخواستار تشریک مساعی تمام اعضاء حاضر در جلسه در تکمیل طرح ارائه شده گردیدند.

سپس آقای لقمانیان معاون بازرگانی اتحادیه مرکزی جهت همکاری در اجرای پروژه اعلام آمادگی و خواستار شفافیت در بندهای قرارداد و تعیین جایگاه هر یک از مجریان شدند.

تعداد مشاهده خبر58 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal