سخن روز /
برگزاری اولین نشست برنامه ریزی سالیانه تعاون روستایی استان سمنان با تکیه بر نامگذاری سال 1400 توسط مقام‌معظم رهبری
1400/01/16


به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان سمنان ، اولین نشست برنامه ریزی سالیانه تعاون روستایی استان با تکیه بر منویات مقام معظم رهبری در سال 1400 که سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری شده است، با حضور عباسپور مدیر استان و روسای ادارات بازرگانی و خدمات فنی و روسای ادارات شهرستان های گرمسار، آرادان، سمنان، سرخه و مهدیشهر در دفتر مدیر استان برگزار شد.

در این نشست بر لزوم ایجاد غرف عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در جهت تنظیم بازار در قالب روستا بازار و بازار های عرضه با استفاده از حداکثر ظرفیت شبکه و ارتباط موثر با فرمانداران و شوراها در دستور کار روسای ادارات ستادی و شهرستان ها قرار گرفت.

در ادامه جلسه بر لزوم تامین و توزیع به موقع و حداکثری نهاده های کشاورزی شامل کود، سم و بذر در حوزه فنی و همچنین پشتیبانی در تولید و توزیع نهاده های کشاورزی در جهت رفاه حال کشاورزان استان با نظارت کامل اداره خدمات فنی استان و ادارات شهرستانی و ایجاد فروشگاه های جدید سموم در سطح شبکه تاکید شد.

همچنین در این نشست راهکارها و سیاست های مدیریت تعاون روستایی استان سمنان در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها توسط مدیر استان بیان گردید.

تعداد مشاهده خبر152 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal