سخن روز /
مدیر تعاون روستایی گلستان: نقش تعاون روستایی در تنظیم بازار تعیین کننده است
1400/01/14


مدیر تعاون روستایی گلستان در اولین نشست سالجاری با همکاران ستادی، با بیان اینکه نقش تعاون روستایی در تنظیم بازار تعیین کننده است، گفت : شبکه تعاون روستایی در راستای تعدیل و تنظیم بازار ایفای نقش می کند.

کوچکی با بیان اینکه بخش اعظمی از رضایت مندی مردم در بازار به عملکرد مثبت و خوب تعاون روستایی بر می گردد، اظهار کرد: تمام تلاش و سعی خود را برآن داشتیم که مردم در تامین مایحتاج خود در زمینه تنظیم بازار و میوه شب عید مشکلی نداشته باشند.

وی تصریح کرد: موضوع بازار بسیار حساس است و باید به صورت لحظه ای رصد شود و نباید هیچ گاه از کنترل و نظارت بر آن غافل شویم.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ارزشمند کلیه همکاران این مدیریت در سال گذشته، در خصوص ساماندهی طرح بازارچه محصولات کشاورزی(روستا بازار) که هدف اصلی از راه اندازی مراکز فروش عرضه مستقیم محصولات، دسترسی مردم به محصولات مورد نیاز تولید شده در بخش کشاورزی با قیمت و کیفیت مناسب است، افزود: تعاون روستایی با سابقه طولانی، اهرم مناسبی برای توسعه اقتصادی و اجتماعی روستا ها قلمداد می شود و می توانند با اتکا بر توانایی های مادی و معنوی خود که ناشی از روحیه تعاون و همکاری است، همگام با سیاست های توسعه در بهبود کیفیت زندگی، کار، تولید و ارتقای سطح درآمد روستاییان و وضعیت اجتماعی اعضای خود موثر باشد.

تعداد مشاهده خبر67 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal