سخن روز /
مدیر تعاون روستایی استان البرز اعلام کرد: تعاونی های مرغداران روستایی این استان در اسفند ماه 1399 و در اوج نیاز بازار به این فرآورده، بیش از 2 هزار تن گوشت مرغ را تامین و توزیع کردند
1400/01/14


سید محسن موسوی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: گوشت مرغ توسط تعاونی ها و تشکل های روستایی با نرخ مصوب تنظیم بازار در استان البرز تهیه و توزیع شده است.

وی افزود : از ابتدای شروع طرح تنظیم بازار در خصوص توزیع گوشت مرغ گرم، شرکت های تعاونی کشاورزان مرغداران تحت پوشش سازمان تعاونی روستایی استان البرز به ویژه شرکت تعاونی مرغداران وحدت ساوجبلاغ با قوت تمام به کمک دولت و مصرف کنندگان شتافتند.

وی اظهار داشت : به طوریکه این تعاونی ها به خصوص تعاونی یادشده، در اسفند ماه و تا پایان سال 1399 به طور میانگین روزانه 70 تن گوشت مرغ را با نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار تامین و توزیع شد.

تعاونی های روستایی ساوجبلاغ فعال در تامین اقلام مورد نیاز مردم

موسوی همچنین به تامین دیگر محصولات و اقلام مورد نیاز مردم توسط شرکت های تعاونی روستایی اشاره کرد و گفت: با توجه به نیاز مردم به اقلام اساسی به ویژه روغن خوراکی، برنج و شکر در ایام پایانی سال، شبکه تعاونی های روستایی شهرستان ساوجبلاغ با حمایت و هدایت این سازمان موفق شدند با این اقلام را با قیمت تنظیم بازار در اختیار مردم قرار دهند.

وی افزود : در همین راستا در روزهای پایانی سال این شرکت ها اقدام به توزیع 6 تن روعن خوراکی، 10 تن برنج و 10 تن شکر در بین شهروندان کردند.

مدیر تعاون روستایی استان البرز ابراز امیدواری کرد که در سال جدید به پشتوانه حضور فعال شبکه تعاونی ها و هماهنگی مناسب سازمان تعاونی روستایی استان و دیگر دستگاه ها به خصوص سازمان جهاد کشاورزی و سازمان صمت و اداره کل بازرسی و تنظیم بازار استان شبکه تعاونی های استان بیش از پیش در تامین و توزیع اقلام تنظیم بازار در بین شهروندان حضوری فعال داشته باشد.

تعداد مشاهده خبر63 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal