سخن روز /
معرفی شرکت تعاونی گاوداران قمشه(شهرضا) یکی از تشکل های نمونه ملی استان اصفهان
1399/12/16
مدیرعامل تعاونی گاوداران قمشه(شهرضا) گفت: این شرکت در سال 1363 جهت خدمت رسانی و ساماندهی گاوداری های کوچک و بزرگ در شهرستان شهرضا تأسیس شد.

⬅️وی خاطر نشان کرد: این شرکت در راستای ارتقاء خدمات رسانی و پیشرفت صنعت گاو شیری و به تبع آن بالابردن سطح زندگی و رفاه گاوداران شهرستان اهداف بسیاری را دنبال و موفقیت های زیادی را نیز کسب کرده که موجب ارتقاء سطح کمی و کیفی شرکت شده است. این شرکت پس از طی مراحل قانونی موفق به اخذ مجوزهای زیر از وزارت جهاد کشاورزی و سازمان دامپزشکی گردیده است:
1-پروانه بهره برداری ایستگاه مرکزی شیر.
2-پروانه بهداشتی ایستگاه مرکزی شیر.
3-پروانه بهره برداری کارخانه تولید و فرآوری خوراک آماده دام.
4-پروانه بهداشتی بهره برداری کارخانه خوراک دام.
5-مجوز فعالیت نظام صنفی کارهای کشاورزی در زمینه جمع آوری شیر،تولیدخوراک دام و تأمین کلیه قطعات و لوازم یدکی مورد نیاز واحدهای دامداری اعم از دستگاه های شیردوشی،آسیاب میکسر، فیدر میکسرو...
⬅️وی افزود: شرکت تعاونی گاوداران شهرضا جهت تکمیل زنجیره تولید دامداران عضو ابتدا با راه اندازی ایستگاه شرکت در سه منطقه مختلف شهرستان از جمله: ایستگاه مرکزی(ابتدای جاده دهاقان) ، ایستگاه شماره 1(وشاره) و ایستگاه شماره2(باغملی) اقدام به جمع آوری شیر و ساماندهی دسترنج تولیدی گاوداران عضو در سطح شهرستان نمود . سپس با احداث انبار خوراک دام در سطح حدود 4000 متر مربع با هدف تأمین کامل انواع نهاده های مصرفی دام (حدود 70نوع ) از انواع نهاده ها و مایحتاج اولیه واحدهای تحت پوشش با قیمت و کیفیت کاملا" مناسب و مطلوب اقدام نمود .
همچنین با نصب کامل خط تولید و فرآوری خوراک دام( شامل آسیاب،میکسر،خطوط انتقال،پرس پلت،سیلوهای ذخیره غلات به ظرفیت 2000 تن و...) اقدام به احداث و راه اندازی کارخانه خوراک دام با ظرفیت 10تن خوراک آماده در ساعت نمود و امروز توانسته است به عنوان یکی از مهم ترین قطب های تولید خوراک آماده دام در شهرستان فعالیت خوب و مستمری داشته باشد.
⬅️همچنین بهره برداری از این کارخانه، خدمت بزرگی در راستای کاهش هزینه های تولید دامداران، افزایش میزان تولید شیر و گوشت و ارتقای سلامت دام در راستای شعار تغذیه سالم- دام سالم-انسان سالم و همچنین کاهش مصرف نهاده های دامی بوده است.
⬅️گام دیگر در راستای تکمیل زنجیره تولید با همکاری اعضا، و مسئولین، راه اندازی کارخانه تولید و فرآوری لبنیات می باشد.
همپنین راه اندازی فروشگاه بزرگ(هایپر مارکت) جهت رفاه حال اعضاء -ساخت و احداث تالار و دیگر موارد از برنامه های پیشنهادی مدیریت شرکت در آینده می باشد.
چشم انداز نهائی شرکت تکمیل زنجیره از تولید تا مصرف و تأمین کلیه نهاده های دامی حتی از طریق واردات مستقیم و تأمین مایحتاج مصرفی کلیه اعضا و خانواده های آنان با همکاری خوب اعضاء در یک برنامه زمانی 10ساله می باشد.
@taavon_roostaiee
http://Www.Corc.ir
https://chat.whatsapp.com/IxBHWimsPQx4idhqknjPKo
https://www.instagram.com/taavon_roostaiee
https://agritak.ir/tavon_rosta
#تعاون_روستایی_اصفهان
تعداد مشاهده خبر280 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal