سخن روز /
بررسی طرح آبیاری نوین در اراضی شرکت تعاونی تولید روستایی کچورستاق اردستان
1399/12/03


به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان ، پیرو سفر مدیر تعاون روستایی استان و بازدید از شرکت تعاونی تولید روستایی کچورستاق و تاکید بر رفع مشکلات این شرکت، نشستی با حضور جعفری معاون نظام های بهره برداری استان، سرلک کارشناس خدمات فنی سازمان، عابدان زاده رییس اداره تعاون روستایی شهرستان ، مدیرعامل و رییس هیات مدیره و همچنین سرگروه چاه های تحت پوشش شرکت در محل اداره شهرستان تشکیل گردید.

در ابتدا رییس شهرستان به بیان خلاصه ای از وضعیت اراضی و منابع آبی تحت پوشش شرکت پرداخته و خواستار اجرای آبیاری نوین در این اراضی شدند.سپس مدیر عامل و رئیس هیات مدیره با بیان مشکلات موجود و افت آب های زیر زمینی، آمادگی خود را جهت اجرای این طرح اعلام کردند .

در پایان جعفری با اشاره به مزایای آبیاری های نوین و اهداف شرکت های تعاونی تولید روستایی، عنوان داشتند مشکل کم آبی در شهرستان های شمالی استان و به ویژه اردستان از یک طرف و افزایش هزینه های کشاورزی از جمله نهاده ها از طرف دیگر ، اهمیت پرداختن به اجرای آبیاری های نوین را بیش از پیش نموده است. وظیفه نظام های بهره برداری و تعاونی های تولید پیگیری این امور و رفع موانع اجرای امور زیربنایی است و با توجه به تاکید مدیریت استان بایستی در این مسیر تلاش مضاعفی از سوی مدیریت شرکت و اداره شهرستان صورت گیرد.

در پایام مقرر گردید نشستی با حضور مدیر آب و خاک استان، مدیریت جهادکشاورزی، اداره منابع طبیعی و اداره تعاون روستایی شهرستان، با محوریت معاونت نظام های بهره برداری استان جهت رفع موانع و مشکلات تشکیل گردد .

تعداد مشاهده خبر62 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal