سخن روز /
مشاور وزیر جهاد کشاورزی گفت: تعاونی ها در توانمندسازی زنان روستایی و عشایری نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند.
1399/11/26
‍بنی‌هاشم در حاشیه برگزاری وبینار ملی نقش اتحادیه های تولیدی بخش کشاورزی در اقتصاد مقاومتی تاکید کرد: نقش تعاونی‌ها در توانمندسازی زنان روستایی و عشایری
به گزارش پات؛ فروغ بنی هاشم مشاور وزیر جهاد کشاورزی در امور زنان و مدیرکل دفتر توسعه فعالیت‌های کشاورزی زنان روستایی و عشایری در پنجمین جلسه تخصصی حوزه نمایندگی ولی فقیه که با موضوع نقش اتحادیه های تولیدی بخش کشاورزی در اقتصاد مقاومتی بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب برگزار شد، گفت: تعاونی ها در توانمندسازی زنان روستایی و عشایری نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند.
وی با اشاره به بحث توانمندسازی افراد، افزود: توانمندسازی چند دهه است که توسط صاحبنظران وارد ادبیات شده و این موضوع بیشتر به زنان، جوانان، ساکنین روستا ها، گروه‌های عشایری و گروه‌های توانمند که مستعد هستند، می پردازد.
بنی‌هاشم با تاکید بر وجود زنان توانمند در جامعه روستایی عشایری، بیان کرد: جهش تولید آنچنان که شایسته این گروه است ایجاد نشده و این افراد نمی توانند مشارکت داشته باشند.
وی ضمن اشاره به اینکه فعالیت تعاونی‌ها باید تخصصی شود، گفت: اگر زنان در تعاونی ها فعالیت کنند در آینده در جهش تولید اثرگذار می شوند.
تعداد مشاهده خبر204 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal