سخن روز /
در نشست صمیمی مدیرعامل با بانوان کارمند سازمان مرکزی تعاون روستایی عنوان شد: رشد و ارتقای نیروها بایستی بر اساس شایستگی باشد نه جنسیت
1399/11/21
به گزارش پات؛ مهندس طهماسبی معاون وزیر جهاد کشاورزی ؛ رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل امروز در جمع بانوان کارمند سازمان مرکزی تعاون روستایی ضمن تبریک روز زن و ولادت بانوی بزرگ جهان اسلام حضرت فاطمه زهرا(س)گفت: همه حق دارند بطور مساوی از فرصت ها استفاده کنند برای منافع ملی کشور جنسیت مهم نیست.همه نیروها حق دارند بر اساس لیاقت و شایستگی شان در ساختار اداری رشد و پیشرفت کنند و زن و مرد هم ندارد.
وی در ادامه افزود: سازمان ما تنها یک سازمان اقتصادی نیست بلکه از سرمایه عظیم اجتماعی برخوردار است و اساسنامه ای جامع ؛آینده نگر و قوی دارد.بانوان شاغل بخش مهمی از منابع انسانی سازمان مرکزی تعاون روستایی هستند که ارزشمندترین دارایی سازمان محسوب می شود. سرمایه های اجتماعی و شیوه صحیح بکارگیری آنها ارزشی به مراتب بیشتر از سرمایه گذاری های اقتصادی دارد.به مدد همین سرمایه های عظیم اجتماعی و عملکرد درخشان بانوان کارمند و خانم هایی که عضو تعاونی های روستایی و کشاورزی زنان بودند سازمان موفق به انجام کارهای بزرگ در گذشته و حال شده است.
مهندس طهماسبی در پایان عنوان کرد: سازمان بایستی منطقه ای و چابک عمل کند.یک پاک سازی فکری از اندیشه های مزاحم بیرونی و درونی باید صورت پذیرد.ماموریت های این سازمان به گونه ای است که اگر درست بدان عمل شود قابلیت آن را دارد که فراتر از یک سازمان و در حد یک وزارتخانه عمل کند.به فکر ارتقاء تعاونی های زنان روستایی باشید و هر چه می توانید از این فرصت استفاده کنید.
در ادامه تعدادی از بانوان کارمند؛پیشنهادات و مطالبات خود در حوزه زنان را ارائه نمودند و رئیس سازمان نیز برای حمایت بیشتر دستور لازم داد.
تعداد مشاهده خبر199 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal