سخن روز /
مدیرعامل اتحادیه مرکزی تعاونیهای کشاورزی ماهیان سردابی کشورخبر داد:
65 درصد تولید کشور در شبکه تعاونیهای کشاورزی ماهیان سردابی تولید می شود
1399/11/19
دکتر آرش نبی زاده در گفتگو با پات گفت: اتحادیه مرکزی تعاونیهای کشاورزی ماهیان سردابی کشور از 9 اتحادیه استانی که 65 درصد تولید کشور را به خود اختصاص می دهد .

⬅️وی گفت: این اتحادیه در خصوص بیمه محصولات آبزیان که جزو طرحهای بزرگی است که انجام شده و این اتحادیه کارگزار بیمه محصولات آبزیان است .

⬅️وی در ادامه افزود: طرح پایانه های مبدا ومقصد که سه سال در حال پیگیری آن بودیم در سالجاری به نتیجه رسیده وتوانستیم مقداری از محصولات ابزی در پایانه ها بصورت عمده فروشی توزیع کنیم .

⬅️مدیرعامل اتحادیه تعاونیهای کشاورزی ماهیان سردابی کشور افزود: با توجه به طرح روستا بازار و وجود پایانه های مقصد امکان توزیع محصول در این شبکه را داریم .

⬅️نبی زاده در خصوص حجم صادرات این اتحادیه گفت: سالجاری بدلیل بیماری کرونا بطور مستقیم صادرات نداشتیم ولی برای صادرکنندگان به کشورهای روسیه وکشورهای عربی همجوار از اعضا ماهی تامین کردیم .

⬅️وی همچنین در خصوص برنامه های آینده گفت : اصلاح نژاد ماهی قزل آلا ، شناسایی وپلاک گذاری مولدین ، ایجاد سامانه ماهیان سردابی ایران تحت عنوان برند سم سا اجرایی شده است .

⬅️دکتر نبی زاده در پایان افزود: با تعامل سازنده ای که با مدیرعامل وهیئت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی برقرار شده، میتوان از امکانات موجود در شبکه تعاونیهای روستایی وکشاورزی بمنظور استفاده از 50 هزار حلقه چاه در سطح کشور که درشبکه تعاونیهای روستایی وکشاورزی موجود است بصورت مشارکتی درزمینه تولید آبزیان بکار بگیریم وهمچنین انبارهای موجود برای سوددهی شبکه تعاونیهای کشاورزی ماهیان سردابی بهره مند شد .
تعداد مشاهده خبر245 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal