سخن روز /
‍ نشست بررسی همکاری مشترک بین اتحادیه ها و شرکت های بخش خصوصی بنگلادش با اتحادیه مرکزی تعاون روستایی و کشاورزی ایران
1399/11/12
 به گزارش پات، این نشست در اتحادیه مرکزی تعاونی روستائی و کشاورزی با حضور سفیر کشور بنگلادش، مدیر عامل اتحادیه مرکزی و سفیر سابق ایران در بنگلادش در رابطه با بررسی راهکارهای همکاری مشترک و تبادلات کالای کشاورزی بین دو کشور برگزار گردید.
در این جلسه سفیر کشور بنگلادش ضمن ابراز خرسندی ابراز امیدواری نمود که بتوانیم شروع کار را با یک شرکت کوچک بازرگانی به صورت پایلوت در حوزه کشاورزی انجام و محصولات کشاورزی مورد نیاز 8 میلیون نیروی بنگلادشی در کشورهای حوزه خلیج فارس را تأمین و صادر نمائیم.
 در این جلسه افسردیر مدیر عامل اتحادیه مرکزی تعاونیهای روستایی و کشاورزی ایران آمادگی شبکه تعاونی روستائی را برای همکاری در 4 حوزه کاری بشرح: صادرات محصولات تولیدی و باغی و زراعی، کشت محصولات جدید به صورت مشارکتی یا قراردادی، مشارکت در کاشت،داشت و برداشت و حتی صادرات محصولات مورد نیاز طرف بنگلادشی و بررسی لازم برای انجام همکاری در کشت و صنعت های وابسته به اتحادیه مرکزی و تولید به صورت مشارکتی را اعلام کرد.
با توجه به ابراز تعجب و خوشحالی سفیر محترم از توانمندی شبکه تعاونی روستائی ایران مقرر گردید در اولین فرصت از کشت و صنعت های وابسته به شبکه بازدید نماید.
تعداد مشاهده خبر374 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal